بیوگرافی علی یاسینی خواننده، ترنه سرا و آهنگساز

  بیوگرافی علی یاسینی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی علی یاسینی را برای شما اماده کرده ایم. علی یاسینی متولد 14 آذر ماه سال 1375 در تهران می باشد. علاوه بر خوانندگی در کار آهنگسازی و ترنه سرایی نیز سررشته دارد.

  بیوگرافی محمد علیزاده خواننده و آهنگساز ایرانی

  بیوگرافی محمد علیزاده

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی محمد علیزاده را برای شما اماده کرده ایم. محمد علیزاده متولد 23 دی ماه سال 1360 در کرج می باشد. علیزاده سه سال پیاپی مقام اول قرائت قران را کسب کرد و سپس وارد عرصه موسیقی ترانه سرایی و آهنگسازی شد.

  بیوگرافی سیاوش قمیشی خواننده ایرانی

  بیوگرافی سیاوش قمیشی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی سیاوش قمیشی  را برای شما اماده کرده ایم. سیاوش قمیشی متولد 21 خرداد ماه سال 1324 در دزفول می باشد. در خوانندگی و آهنگسازی و نوشتن ترانه نیز فال می باشد.

  بیوگرافی مانی نوری بازیگر سریال زی زی گولو

  بیوگرافی مانی نوری

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مانی نوری  را برای شما اماده کرده ایم. مانی نوری متولد 10 آبان ماه سال 1368 در تهران می باشد. او از سن 6 سالگی به قاب تلویزیون پا گذاشت و با بازی در سریال کودکانه زی زی گولو توانست به اوج شهرت در سنین پایین دست پیدا نماید.

  بیوگرافی سارا رسول زاده بازیگر سینما و تئاتر

  بیوگرافی سارا رسول زاده

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی سارا رسول زاده را برای شما اماده کرده ایم. سارا رسول زاده  متولد 18 شهریور ماه سال 1368 در تهران می باشد. ابتدا فعالیت خود را با بازیگری تئاتر آغاز نمود و سپس وارد دنیای سینما و تلویزیون شد و با سریال پخش خانگی عاشقانه به شهرت رسید.

  بیوگرافی عرفان ابراهیمی بازیگر سریال گاندو

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی عرفان ابراهیمی  را برای شما اماده کرده ایم. عرفان ابراهیمی  متولد 11 مرداد ماه سال 1367 در تهران می باشد. فعالیت او در زمینه بازیگری خصوصا بازیگری تئاتر است و اوج شهرت او با بازی در سریال انام صورت گرفت و هم اکنون سریال گاندو از او در شبکه سه در حال پخش است. وی کارگردان تئاتر نیز می باشد.

  بیوگرافی مانیا علیجانی بازیگر خردسال سینما

  بیوگرافی مانیا علیجانی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مانیا علیجانی را برای شما اماده کرده ایم.  مانیا علیجانی 23 تیر ماه سال 1387 در تهران می باشد. فعالیت وی در زمینه بازیگی می باشد.

  بیوگرافی کامیار واینر معروف اینستاگرام

  بیوگرافی کامیار

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کامیار  را برای شما اماده کرده ایم. کامیار متولد 26 آذر ماه سال 1373 در شهر ساوه اراک می باشد که با نام هنری Kamyar696 شناخته شد. در کنار شهرت در اینستاگرام مربی بدنسازی و ورزسکاری خرفه ای نیز می باشد. واینر اصطلاحا به افراد سازنده کلیپ های طنز در شبکه های اجتماعی گفته می شود.

  بیوگرافی امیر علی اکبری کشتی گیر و قهرمان MMA

  بیوگرافی امیر علی اکبری

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی امیر علی اکبری را برای شما اماده کرده ایم. امیر علی اکبری متولد 20 آذر ماه سال 1366 در سراب می باشد. فعالیت وی در زمینه کشتی و بوکس و مسابقات MMA می باشد.

  بیوگرافی ندا عقیقی بازیگر سینما و تلویزیون

  بیوگرافی ندا عقیقی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی ندا عقیقی را برای شما اماده کرده ایم. ندا عقیقی متولد 14 خرداد ماه سال 1370 در تهران می باشد. فعالیت وی در مزینه بازیگری تئاتر و سینما و تلویزیون می باشد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.