بیوگرافی عسل مردی بازیگر نقش مومو در سریال بچه مهندس

asal

بیوگرافی عسل مردی بازیگر نقش مومو در سریال بچه مهندس

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی عسل مردی را برای شما اماده کرده ایم. عسل مردی یک بازیگر دهه هشتادی در سریال بچه مهدنس است که در نقش نوجوانی های مژگان و یا همان مو مو بازی کرده است.
عسل  متولد 27 تیرماه سال 1383 در تهران می باشد .

بیوگرافی عسل مردی بازیگر نقش مومو در سریال بچه مهندس

 

تحصیلات

او در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل می باشد و دارای یک خواهر نیز است. از جمله علاقه مندی های وی یادگیری زبان انگلیسی و انجام فعالیت های ورزشی ست.

 

آغاز به کار بازیگری

عسل مردی فعالیت خود را از دوران کودکی با بازی در فیلم سینمایی وروجک ها و دیوار یخی و همچنین سریال همسایه ها و فاخته آغاز نمود.

بازی وی در فیلم سینمایی وروجک ها که در سال 1393 به همراه علیرضا خمسه بوده، بسیار برجسته به شمار می آید و همین موفقیت باعث ادامه بازی وی در نقش های دیگر شده است.
همچنین سابقه بازیگری در دو تئاتر به نام های  تئاتر خون و گل سرخ و  تئاتر خواهرانه به وقت خیزران را در کارنامه خود دارا می باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی کیا رکنی بیت باکس کار

بیوگرافی عسل مردی

بیوگرافی عسل مردی

در ادامه عسل مردی در سریال بچه مهندس به ایفای نقش پرداخته است.

سریال بچه مهندس که فصل یک آن در ماه رمضان پخش شده و و داستان آن از دوران جنگ آغاز می شود.

زمان کودکی بچه ها در پرورشگاه را به تصویر کشیده است که نقشی به نام مژگان یا مومو وجود داشت و کارکتر جواد به اون علاقه داشت.

در اواسط سریال مژگان از سوی یک خانواده به سرپرستی گرفته شد و جواد به تنهایی در مرکز کودکان بی سرپرست قرار گرفت تا زمانی که 18 ساله شود و برای دیدار مژگان بتواند بدون  کسب اجازه اقدام نماید.

حال در فصل دوم این سریال شاهد این هستیم که آن بچه ها بزرگ شده اند و در دوره نوجوانی قرار دارند که نقش مژگان را عسل مردی بازی کرده و نقش جواد را مانی رحمانی.

 

شبکه های اجتماعی عسل مردی

Instagram

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *