بیوگرافی فاطمه حقیقت جو نماینده سابق مجلس ایران

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی فاطمه حقیقت جو را برای شما اماده کرده ایم. فاطمه حقیقت جو متولد 8 دی ماه سال 1347 در تهران در در محله های جنوب آن می باشد.

  او تا دو سال پیش همسر محمد تهوری بود و پس از جدایی و خروج از کشور حواشی خاصی را برای خود ایجاد نمود.

  فاطمه حقیقت جو نماینده دوره ششم از مجلس بوده و همچنین در جبهه مشارکت ایران که توسط محمد خاتمی ایجاد شد عضو و فعال بود و به عنوان یک نماینده اصلاح طلب در مجلس فعالیت داشت.

  بیوگرافی فاطمه حقیقت جو نماینده سابق مجلس ایران

   

  تحصیلات

  فاطمه حقیقت جو دارای دکترای مشاوره، پژوهشگر و مدرس دانشگاه‌های تهران و مراکز آموزش عالی فرهنگیان، نایب رئیس انجمن مشاوره ایران است.

  همچنین سابقه تدریس و همکاری در امور تربیتی و مشاوره آموزش و پرورش، عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت معلم تهران و دو دوره عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان (دفتر تحکیم وحدت) را دارا می باشد.

  ار افتخارات بین الملی وی می توان به دعوت شدن فاطمه حقیقت جو به عناون محقق از سوی «مرکز مطالعات بین‌الملل دانشگاه‌ام آی تی» و به عنوان پژوهشگر از «مرکز زنان در سیاست و سیاستگذاری دانشگاه هاروارد» نام برد.

  بیوگرافی فاطمه حقیقت جو

  بیوگرافی فاطمه حقیقت جو

   

  فعالیت سیاسی

  فاطمه حقیقت جو در مجلس ششم در پس استعفای دسته جمعی نمایندگان استعفای خود را تسلیم کرد و در در اسفند 82 این استعفا پذیرفته شد.

  وی پیش از این بنا به اعتراضات سیاسی که داشت در دادگاهی به 20 ماه زندان محکوم شد.

  فاطمه حقیقت جو در سال 2017 از همسر خود جدا شد و پس از  آن با یک ازدواج سفید شایعات و حواشی بسیاری را برای خود ایجاد نمود.

  او هم اکنون در آمریکا زندگی می کند و پس از مدتی که از ایران مهجارت نمود حجاب خود را کنار گذاشت و خود را فردی آزاد نامید و با مردی که رسما ازدواج نکرده زندگی می کند و عنوان نموده که با هم زندگی می کنیم تا ببینیم برای زندگی با یکدیگر تفاهم داریم یا خیر!

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
  Loading...

ارسال دیدگاه

دانلود رمان تب دلهره پی دی اف – Tabe Delhore مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.