جزییات برنامه عصر جدید به همراه معرفی داروان

  در این مطلب  مجله ی اینترنتی ایلیاد مطالبی جالب از برنامه عصر جدید را برای شما اماده کرده ایم. برنامه عصر جدید یک برنامه استعدادیابی از شبکه 3 سیما می باشد. مجری برنامه احسان علیخانی است و چهار دارو در برنامه می باشند که امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و دکتر بشیر حسینی می باشند.

  جزییات برنامه عصر جدید به همراه معرفی داروان

  احسان علیخانی برنامه ریزی این برنامه استعدا یابی را انجام داده و با بهره گیری از مسابقات آمریکایی و ایرانیزه کردن آانها یک برنامه جدید و جالب را ساخته است.  دلیل نامگذاری این برنامه توسط علیحانی این است که به گفته او یک عصر جدید رادر زندگی کاری اش ایجاد کرده است.

  در این برنامه 5 دقیقه زمان برای هر فردی که حس می کند استعداد خاصی دارد، وجود دارد و در این 5 دقیقه می تواند هنرها و استعداد های خود را بر روی استیج به داوران نشان دهد.

  این برنامه هرش شنبه و یکشنبه پس از ابار شبانگاهی از شبکه سوم سیما به روی انتن می رود. مدت زمان برنامه 52 دقیقه می باشد و شامل 70 قسمت است.

  مجری برنامه احسان علیخانی سات و 4 دارو دیگر در برنامه حضور دارند که شامل: امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و دکتر بشیر حسینی می باشند. در ادامه بیورگافی مختصری از هر کدام از شخصیت ها را برای شما قرار داده ایم.

   

  احسان علیخانی:

   متولد 15 آبان ماه سال  1361 در تهران می باشد . فعالیت او در زمینه مجری گری است.وی فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است و کار خود را با دستیاری کارگردان شروع کرد.

   

  برنامه عصر جدید

  رویا نونهالی

  متولد 24 ماه بهمن 1341 در تهران می باشد. وی بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه تهران می باشد. یک دختر دارد و اصالتا اهل شمال کشور است.

   برنامه عصر جدید

  امین حیایی

  متولد 19 ماه خرداد 1349 در تهران است. او از بازیگران به نام سینما و تلوزین می باشد.دانشجوی انصرافی رشته کامپیوتر می باشد، دیپلمه ریاضی و فیزیک است تابحال دو بار ازدواج کرده و یک پسر دارد، او در کنار بازیگری خواننده و کافه دار نیز می باشد

   

  برنامه عصر جدید

  آریا عظیمی‌ نژاد

  متولد 5 ماه اردیبهشت 1352 در تهران، آهنگساز و نوازنده است. فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه آزاد تهران مرکزی است، موسیقی او را در ده ها فیلم و سریال بارها شنیده ایم، از سریال پایتخت تا دودکش و رستگاران تا فیلمی چون پارک وی و …

  برنامه عصر جدید

  دکتر بشیر حسینی

  متولد 15 ماه آذر 1360 در تهران، ارتباط شناس می باشد. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حقوق از دانشگاه امام صادق (ع) و دکترای فرهنگ و ارتباط می باشد، تا سطح 2 حوزه نیز درس خوانده و حالا در تلویزیون حضور دارد.

   

   

  واجدین شرایط شرکت در برنامه :

  ● حضور خانم ها و آقایان در تمامی رده های سنی آزاد و بلامانع است.

  ● شرکت در این دوره برنامه عصر جدید، منوط به داشتن استعداد و ویژگی خاص، فقط در زمینه مهارت های هنری، ورزشی و سرگرمی، خواهد بود.

  ● لازم است در طراحی اجرای مورد نظر خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان اجرا در فضای داخلی استودیو و روی صحنه وجود داشته باشد.

  ● رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی الزامی است.

  ● حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کننده موظف است در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشد.

  ● امکان اجرای نمایش های گروهی، برای افرادی که مهارت گروهی دارند، وجود دارد.

   

  قوانین ارسال تصاویر :

  ● ویدیو دارای کیفیت مناسب صدا و تصویر باشد

  ● حداکثر مدت زمان هر ویدیو 5 دقیقه باشد

  ● تصاویر موبایلی به صورت افقی ضبط شود.

  ● جمله”این ویدیو جهت شرکت در برنامه عصر جدید تهیه می شود.” بعد از معرفی شرکت کننده، در ابتدا و یا انتهای ویدیو حتما باید بیان شود.

  ● رعایت موازین اخلاقی و شرعی در تهیه ویدیو الزامی است.

  ● امکان ارسال تصاویر آرشیوی وجود ندارد.

  ● قبل از بارگذاری ویدیو لازم است فرم مربوط به شرکت کننده در برنامه با دقت تکمیل شود.

ارسال دیدگاه

دانلود رمان بغض ترانه ام مشو مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.