ماجرای مسعود صابری و عذرخواهی برنامه خندوانه

saberi

ماجرای مسعود صابری و عذرخواهی برنامه خندوانه

مسعود صابری

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مسعود صابری را برای شما اماده کرده ایم. مسعود صابری جراخ و متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات در تهران می باشد. وی از چندی پیش رو به سوی کار خوانندگی آورده است که حواشی زیادی را برای او به دنبال داشت.

ماجرای مسعود صابری و عذرخواهی برنامه خندوانه

 

خوانندگی

مسعود صابری در ابتدا تنها کارشناس و میهمان برنامه ای با نام اکسیر در خصوص سلامت با اجرای فرزاد حسنی بود اما در ادامه رفته رفته به سوی خوانندگی پای نهاد. تا جایی که آلبوم هایی را ساخت و حتی کنسرت نیز برگزار نمود.

در مورد خوانندگی وی انتقادات بسیاری بیان شد اما اوج انتقادات در مورد کلیپی بود که در چند روز گذشته در فضای مجازی منتشر شد. در این کلیپ که صابری در حال خواندن هست اما یکباره میکروفون را به سمت تماشاچیان میگیرن اما صدای وی همچنان در حال پخش شدن است و در واقع تنها پلی بک بوده و هیچ کنسرت زنده ای در کار نبود.

این کار باعث داوکنش بساری از کاربران در فضای مجازی شد که گفته اند هنر را به ابتذال کشانده اند و با پارتی بازی هایی که دارد خود را به بالا می رسانند و خوانندگان به نام ایرانی را به گوشه ای رانده.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی محمد حسین کنعانی‌ زادگان مدافع تیم ملی فوتبال ایران

در ادامه این ماجرا رامبد جوان مجری برنامه خندوانه که صابری را به برنامه خود دعوت کرده بود طی یک پست در پیج اینستاگرامی خود از مردم بابت دعوت ایشان عذرخواهی نمود که لحظاتی بعد این پست به دلایل نامعلومی پاک شد.

مسعود صابری

مسعود صابری

 

زندگی شخصی

مسعود صابری ازدواج کرده و یک پسر 17 ساله دارد که اکنون در آمریکا زندگی می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *