بیوگرافی آرمین راد هکر معروف و جنجالی و علت دستگیری او

armib
ب

بیوگرافی آرمین راد هکر معروف و جنجالی و علت دستگیری او

بیوگرافی آرمین راد

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی آرمین راد را برای شما اماده کرده ایم. آرمین راد متولد سال 1370 در بروجرد لرستان می باشد. او به هکری تبدیل شده که این روزها بسیار مشهور شده است.

بیوگرافی آرمین راد هکر معروف و جنجالی و علت دستگیری او

 

تحصیلات

فارغ التحصیل فوق دیپلم عمران از یاسوج، لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد بروجرد و بنا به گفته خودش دکترای امنیت شبکه دارد.

 

ماجرای هکر شدن او

در مصاحبه هایی که با او شده است گفته شده که یم خواب او را منقلب کرده است.

یک شب خواب دیدم خیلی تشنه بودم و هرقدر درخواست آب از مردم می‌ کردم، به من آبی نمی‌ دادند یک نفر گفت : مگر تو در دنیا کمک ما کردی که اینجا به تو آب بدهیم؟

از همان جا عهد بستم و گفتم یا امام حسین من از این لحظه هر استعداد و تخصصی که دارم در راه شما و فضای مجازی استفاده می‌ کنم و تاکنون بیش از سه هزار صفحه هتاک به اهل بیت و شیعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در اینستاگرام بستم

پس از این موضوع در پاییز 97 آرمین راد پیج صفحه عرب اسپورت را هک کرد که با این کار سر زبان ها افتاد، او عنوان کرد اینستاگرام عرب اسپرت به بازیکنان ایرانی توهین کرده است. پس از آن خبر احمله به صفحهات افرادی چون مسیح علینژاد و مریم رجوی سرکرده منافقین نیز داد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی سعید ملایی جودوکار تیم ملی ایران

همین موضوعات سبب شد وی معروف شود و خبرگزاری های بسیاری به دنبال مصاحبه با وی بودند. او در گفتگوهای خود در خبرگزاری ها عنوان کرد یک مبارز و فعال فضای مجازی می باشد و کار او مبارزه با دشمنان است.

بیوگرافی آرمین راد

بیوگرافی آرمین راد

درآمد اصلی او از شبکه و برنامه نویسی است و ن تخصص در امنیت سایت و شبکه است. و گفته بابت قسمی که خورده برای این کار هیچ مبلغی را از سارمان ها دریافت نکرده است.

شهرت او در فضای مجازی و کارهای او باعث شد شخصیت های دینی و مذهبی بسیاری با او دیدار داشته باشند از جمله علی اکبر رائفی پور داشته باشد و حتی در برخی از همایش ها بعنوان سخنران نیز حضور پیدا کند.

 

علت دستگیری

پس از مدتی از این جنجال ها اخباری به گوش رسید که در ان گفته میشد آرمین راد ادعای دروغین در مورد هک کردن پیج ها دارد اما افرادی که از او حمایت می کردند با شلوغ کردن فضا از این موضوع جلوگیری نمودند.

اما پس از مدتی مشخص شد وی با ساخت پیج های مشابه صفحات اصلی در حقیقت صفحات جعلی خود را هک می کرده و خبر کذب منتشر می کرده است .

با اخباری که منتشر شده به نظر می رید آرمین راد با نام اصلی ایوب فروغی راد معروف به ایوب تیغ تیزبه اتهام نشر اکاذیت در فضای مجاز دستگیر شده است.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی امیرعلی دانایی به همراه نحوه ازدواج و عکس های وی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *