بیوگرافی آریا عظیمی نژاد موسیقی دان و آهنگساز ایرانی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی آریا عظیمی نژاد را برای شما اماده کرده ایم. آریا عظیمی نژاد متولد 5 اردیبهشت ماه سال 1352 در تهران می باشد. وی از موسیقی دانان ایرانی می باشد. که کار آهنگسازی بسیاری از سریال های پرطرفدار ایرانی را انجام داده است.

  بیوگرافی آریا عظیمی نژاد موسیقی دان و آهنگساز ایرانی

   

  تحصیلات

  فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد.

  فعالیت

  ور از کودکی نواختن سه تار را در کنار پدر اموخت و سپس در سال 1366 سال 1366 در 16 سالگی به کلاس های اساتیدی چون جلال ذوالفنون و محمود تاجبخش رفت. در سال 1372 زمانی که تنها 20 سال داشت  وارد رشته موسیقی دانشگاه آزاد شد.

  در سال دوم دانشگاه یعنی سال  73 وارد ساخت موسیقی تئاتر شد و خیلی زود توانست در جشنواره تئاتر بین المللی فجر نامزد بهترین موسیقی متن شود.

  در سال 77 ساخت موسیقی سریال پزشکان را انجام داد و در سال 1381 اولین کار سینمایی خود را با عروس خوش قدم انجام داد.

  آثار شاخص او با ساخت موسیقی فیلم میم مثل مادر در سینما و موسیقی سریال او یک فرشته بود به شدت دید شد و در ادامه با موسیقی سریال پایتخت، دودکش و ده ها اثر دیگر در این عرصه صاحب نام شد

  بیوگرافی آریا عظیمی نژاد

  بیوگرافی آریا عظیمی نژاد

   

  در سال 1383 توانست مقام دوم در جشنواره موسیقی بریتانیا را در رشته فولکلور بین المملی با تکنولوژی سه تار بدست آورد، همین اتفاق باعث آشنایی او با خانم جاسلین پوک آهنگساز و پیانو نواز مشهور بریتانیایی شد که در چند پروژه با وی همکاری خوبی داشتند.

  عصر جدید نام برنامه استعدادیابی می باشد که با اجرای احسان علیخانی و چهار داور ساخته شده که آقای عظیمی نژاد در کنار ساخت موسیقی برنامه جز اعضای داوران می باشد

  آریا عظیمی نژاد ازدواج کرده و صاحب یک فرزند پسر می باشد.

ارسال دیدگاه

دانلود رمان عشق از نوع ممنوعهدانلود رمان عشق از نوع ممنوعه پی دی اف – Eshgh Az Noe Mamnoe مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.