بیوگرافی احسان علیخانی مجری تلویزیون

ehsann
ب

بیوگرافی احسان علیخانی مجری تلویزیون

بیوگرافی احسان علیخانی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی علیرام نورایی را برای شما اماده کرده ایم. احسان علیخانی متولد 15 آبان سال 1361 در تهران می باشد. شهرت او به دلیل فعالیت در حیطه مجری گری خصوصا در برنامه ماه عسل می باشد.

بیوگرافی احسان علیخانی مجری تلویزیون

 

تحصیلات

احسان علیخانی فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

احسان آخرین فرزند خانواده است دو خواهر و یک برادر دارد که ازدواج کرده اند و همچنین مادرش بپرستار بازنشسته می باشد. در مقطع پیش دانشگاهی به کارگردانی علاقه مند می شود.کارش با دستیاری کارگردان شروع می شود. همچنین در سال 80 یک سریال نیز بازی می کند به نام  پرونده های مجهول.

در سال 83 وارد تلویزیون می شود با پسرای ایرونی کار خود را آغاز می کند. سال 83 و 84 و 85 نیز در برنامه جزر و مد حضور داشت و سپس در نهایت در سال 86 با اجرای برنامه ماه عسل توانست به شهرت دست پیدا نماید.

پس از ان ماه عسل به دو فرد دیگر در سال 87 به محسن افشانی و در سال 89 یه حسن جوهرچی سپرده شد که اقبال چندانی نیافت .

پیشنهاد ایلیاد
نهال سلطانی کیست

در سال 90 دوباره برنامه به علیخانی سپره شد و استقابل بی سابقه ای داشت.

احسان در گذشته فوتبالیست حرفه ای بود در تیم امید پرسپولیس و همچنین 1 ساا در سایپا بازی نمود اما به دلیل آسیب و شکستگی پا دیگر قادر به ادامه بازی نبود. همچنی اون یک طرفدار دو آتیشه پرسپولیسی می باشد.

 

بیوگرافی احسان علیخانی

بیوگرافی احسان علیخانی

 

زندگی شخصی

در فضای مجازی عکس های متعددی از اجسان در کنار طرفدارانش وجود دارد که به نام همسرش پخش میشد اما احسان مجرد است و ازدواج نکرده.علیخانی فرزند طلاق است و پدر و مادرش از یکدیگر جدا شده اند.

در حال حاضر ساکن خیابان هروی تهران می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *