بیوگرافی امیر علی اکبری کشتی گیر و قهرمان MMA

2747108
ب

بیوگرافی امیر علی اکبری کشتی گیر و قهرمان MMA

بیوگرافی امیر علی اکبری

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی امیر علی اکبری را برای شما اماده کرده ایم. امیر علی اکبری متولد 20 آذر ماه سال 1366 در سراب می باشد. فعالیت وی در زمینه کشتی و بوکس و مسابقات MMA می باشد.

بیوگرافی امیر علی اکبری کشتی گیر و قهرمان MMA

 

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

کار خود را از 11 سالگی با کشتی آغاز نمود و به کمک برادر خود وارد کشتی شد. سه سال در کشتی آزاد فعالیت نمود و سپس وارد کشتی فرنگی شد.

در سال 1388 در 22 سالگی به مدال برنز مسابقات جهانی در دسته 96 کیلوگرم رسید او سال بعد توانست به مدال طلای این مسابقات برسد.

در سال 1390 به دلیل دوپینگ دو سال از فعالیت ورزشی محروم شد.

برای بار دوم در سال 1392 باز نمونه آزمایش خونش ماده ممنوعه استروئید آنابولیک را نشان داد که طبق قوانین او برای همیشه از حضور در این رشته محروم شد. اما به اعتقاد وی این کار تنها یک پاپوش برایش بوده است.

10 روز بعد از انتشار محرومیت مادام العمرش از کشتی ورزشی آمریکایی برای حضور در مسابقات ترکیبی رزمی MMA در کشور امارات / دبی دعوت شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی آرمین راد هکر معروف و جنجالی و علت دستگیری او

از سال 94 اسمش در لیست مسابقات MMA دیده شد و کم کم رکورد ناک اوت (ضربه فنی) حریفان، خبر یک این رشته شد و  آوازه اش را جهانی کرد.

بهترین رکورد او شکست دادن حریف در 17 ثانیه است

امیرعلی در مسابقات جهانی MME در سال 1395 با شکست هیث هرینگ، فایتر معروف آمریکایی که به اسب دیوانه تگزاس معروف است به فینال رفت.

او همچنین زیر نظر علیرضا استکی بوکس را آموزش دیده است.

در مسابقات ACB 89 که شهریور 97 در روسیه برگزار شد امیر علی در سگین وزن به مصاف دینل اُمیلانجوک مشهور به خرس لهستانی رفت و توانست وی را شکست دهد.او نفر هفتم رنکینگ ACB در بخش سنگین وزن بود

بیوگرافی امیر علی اکبری

بیوگرافی امیر علی اکبری

 

زندگی شخصی

امیر علی اصالتا اهل روستای جمال آباد شهرستان سراب آذربایجان شرقی می باشد اما بزرگ شده خیابان خلیج شماره 2 تهران می باشد و چهار خواهر و دو برادر دارد.

سید امیر علی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است، و فعلا قصدی برای ازدواج ندارد همچنین بیشتر تمرکز بر روی کسب موفقیت‌ های بیشتر در MMA است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *