بیوگرافی ایکر کاسیاس دروازه بان اسپانیایی

kasias1
ب

بیوگرافی ایکر کاسیاس دروازه بان اسپانیایی

بیوگرافی ایکر کاسیاس

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی ایکر کاسیاس را برای شما اماده کرده ایم. ایکر کاسیاس متولد 20 می سال 1981 در اسپانیا می باشد. او فوتبالیست می باشد و در پست دروازه بانی بازی می کند.

رکوردار بیشترین بازی ملی و 5 بار بهترین دروازه بان جهان انتخاب شده و متاهل بوده و دو فرزند نیز دارد.

بیوگرافی ایکر کاسیاس دروازه بان اسپانیایی

 

فعالیت حرفه ای

ایکر بنا به اصرار پدر وارد فوتبال شد. در 8 سالگی عضو تیم نونهالان رئال مارید شد و به عنوان دروازه بان انتخاب شد.  تیم زیر 15 و 16 ساله رئال قهرمانی جام جهانی وارد جام جهانی شد. در سال 1998 در حالی که 17 ساله بود توسط جان توشاک به تیم اصلی رئال آورده شد.

در سال 2000 وقتی 19 ساله بود بعنوان جوان ترین دروازه بان فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.

در سال 2009 با 27 سال سن با شکست رکورد، دارای بیشترین تعداد بازی در دورن دروازه رئال مادرید شد و همین سال پیشنهاد 160 میلیون یورویی منچستر یوناتید را رد کرد.

در فصل 2012 – 2013 زمانی که مورینیو سرمربی باشگاه بود بخاطر ارتباط دوستانه کاسیاس با ژاوی هرناندز با وی دچار اختلاف شد و مدتی او را از دروازه بانی کنار گذاشت. با آمدن کارلو آنچلوتی در سال 2014 ایکر دوباره به ترکیب بازگشت.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی الهام حمیدی به همراه جزییات ازدواج مجدد

در ماه جولای سال 2014 باشگاه آرسنال به ایکر پیشنهاد داد اما ایکر این پیشنهاد را قاطعانه رد کرد و گفت ؛ هیچ باشگاه بهتری از رئال مادرید در دنیا وجود ندارد.

در پایان فصل 2014 – 2015 کاسیاس با پایان قرارداد خود بعد از 25 سال حضور در رئال مادرید توسط باشگاه به تیم پورتو فروخته شد و تنها با یک کنفرانس خبری این خبر رسانه ای شد.

از سال 1996 با تیم زیر 15 ساله اسپانیا وارد تیم ملی اسپانیا شد و از سال 2000 به تیم ملی بزرگسالان رسید و در نهایت سال 2016 از تیم ملی کنار کشید.

کاسیاس در 11 اردیبهشت 98 در طی تمرین صبح تیم اش پورتور در 38 سالگی پس از یکی حمله خفیف قلبی به بیمارستان منتقل شد.

بیوگرافی ایکر کاسیاس

بیوگرافی ایکر کاسیاس

 

زندگی شخصی

ایکر در شهر موستولس اسپانیا بدنیا آمده است. پدر او کارمند آموزش و پرورش و مادرش ماریا آرایشگر بود، و تنها یک برادر کوچکتر از خون بنام یونای دارد که حالا او نیز یک بازیکن فوتبال می باشد.

کاسیاس از سال 2009 با یک خبرنگار ورزشی بنام سارا کاربونرو وارد رابطه عاشقانه ای شد و در نهایت سال 2012 رسما ازدواج کردند. ثمره این زندگی دو پسر بنام های مارتین متولد 2014 و لوکاس متولد 2016 می باشد

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی کیت هرینگتون بازیگر سریال بازی تاج و تخت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *