بیوگرافی حامد نیک پی نوازنده و خواننده سنتی ایرانی

hamed

بیوگرافی حامد نیک پی نوازنده و خواننده سنتی ایرانی

بیوگرافی حامد نیک پی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی حامد نیک پی را برای شما اماده کرده ایم. حامد نیک پی متولد 20 مهر ماه سال 1356 در تهران می باشد.فعالیت او در حامد نیک‌پی خواننده سبک تلفیقی، نوازنده سازهای سه‌تار، تنبور، عود، تار، دف و آهنگساز ایرانی است.

بیوگرافی حامد نیک پی نوازنده و خواننده سنتی ایرانی

 

تحصیلات

حامد نیک پی دارای لیسانس موسیقی از دانشگاه سوره تهران می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

کار خود را به صورت حرف ه ای با نوازندگی در ایران شروع نمود و اوج شهرت وی در برنامه استیج بود که به عنوان داور در این برنامه و در شبکه من و تو حضور داشت. که در این برنامه امیرحسین خواننده سنتی خوان توانست مقام اول را در مسابقه کسب کند که بر شهرت هز چی بیشتر حامد نیک پی افزود.

پس از ان کنسرت های بسیاری را در کشورهای حوزه خلیج فارس برگزار نمود که استقبلا فراوانی نیز از آن ها به عمل امد.

حامد همچنین از 8 سالگی شروع به خواندن تصنیف نمود. همچنین از 17 سالگی نزد استاد سراج خوانندگی را نیز به صورت حرفه ای فرا گرفت. از آلبوم های وی می توان به  «گذر» و «آسوده» و «وصل تو» و «دیوانه‌ تر» اشاره نمود.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی عادل فردوسی‌ پور مجری ورزشی و جنجال اخراج او

 

 

بیوگرافی حامد نیک پی

بیوگرافی حامد نیک پی

 

زندگی شخصی

حامد نیک پی در سن یازده سالگی پدر خود را در یک سانحه تصادف از دست داد و به همراه مادرش که پرستار بود و مادربزرگی زندگی کرد.

وی در سال 2005 پس از فارغ الحصیلی از دانشگاه سوره به آمریکا مهاجرت نمود. همچنین در اواخر مرداد ماه سال 1396 خبر ازدواج وی بر روی رسانه ها قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *