بیوگرافی خشایار الوند و جزییات فوت او

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی خشایار الوند را برای شما اماده کرده ایم. خشایار الوند متولد سال 1346 در تهران می باشد. فعالیت وی در زمینه نویسندگی و کارگردانی بوده است.

  بیوگرافی خشایار الوند و جزییات فوت او

  خشایار الوند در یک خانواده کاملا هنری بزرگ شد. بردار بزرگتر او سیروس الوند از جمله کارگردانان به نام و مشهور می باشد و همچنین برادر زاده او ماهور الوند از بازیگران تازه کار اما مشهور در سینما.

  وی نویسندگی را با تشویق های برادر بزرگترش سیروس آغاز نمود و ادامه داد. کار خود را با عنوان دستیار و برنامه ریز  از سال 63 زمانی که تنها 17 ساله آغاز نمود.

  اولین کار تخصصی او در سال 1380 با همکاری برادرش در فیلم مزاحم اغاز شد.

  الوند در رشته کارگردانی دانش اموحته شد و سپس کار خود را با نویسندگی همراه با کارهای مهران مدیری آغاز نمود. در سال 82 به تیم نویسندگان مدیری پیوست و در سریال های شب های بربره، باغ مظفر، گنج مظفر، مرد هزار چهره توانست خود را موفق و مشهود سازد.

  بیوگرافی خشایار الوند

  بیوگرافی خشایار الوند

  از جمله دیگر کارهای او سریال مسافران در سال 1388 به کارگردانی رامبد جوان و همچنین سریال پایتخت نیز می باشد. از دیگر آثار او می توان به ولای من در سال 91، شوخی کردم سال 92، تمام سری پایتخت، علی البدل، دیوار به دیوار سال 95، سریال شبکه خانگی گلشیفته اشاره نمود.

  خشایار الوند زادواج کرده بود و متاهل بود.

  سرانجام  خشایار الوند در  9 اسفند 97 به علت ایست قلبی در سن 51 سالگی دار فانی را وداع گفت و درگذشت.

ارسال دیدگاه

چگونه شوهر خود را تحریک کنیمچگونه شوهر خود را تحریک کنیم مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.