بیوگرافی رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت

ramindjawadi-photokade-com-2
ب

بیوگرافی رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت

بیوگرافی رامین جوادی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی رامین جوادی را برای شما اماده کرده ایم. رامین جوادی متولد 19 ژوئیه سال 1974 در آلمان می باشد. رامین جوادی با اصالتی ایرانی به فعالیت در آهنگسازی مشغول است و با آهنگسازی سریال فرار از زندان و بازی تاج و تخت به شدت مشهور شده و دارنده جایزه گرمی نیز است.

بیوگرافی رامین جوادی آهنگساز سریال بازی تاج و تخت

 

 

تحصیلات

فارغ التحصیل کالج موسیقی دانشگاه برکلی آمریکاست.

 

فعالیت حرفه ای

در 4 سالگی به کلاس های موسیقی رفت و تا 11 سالگی ارگ را کامل یاد کرد، بعد از دو سال از 13 سالگی هم به کلاس های گیتار رفت.

او از 15 سالگی عضو یک گروه راک شد که خودش ترانه اش را هم می نوشت.

در نوجوانی عضو یک گروه حرفه ای تر شد و در نهایت با پایان دبیرستان به آمریکا رفت و در کالج موسیقی برکلی در بوستون مشغول درس خواندن شد.

بعد از دانشگاه در سال 1999 از طریق آشنای یک از دوستان گیتار فروش خود به هانس زیمر، آهنگساز برجسته موسیقی فیلم هالیوود معرفی شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت خارجه

جوادی در گروه زیمر اولین بار سال 2003 موسیقی فیلم دزدان دریایی کارائیب را کار کرد، سپس سال 2005 در ساخت موسیقی فیلم بتمن نیز حضور داشت.

در سال 2005 بصورت مستقل برای ساخت موسیقی سریال مشهور فرار از زندان دعوت شد و در تمام 90 قسمت موسیقی ساخت وی شنیده می شود.

در سال 2008 وقتی 34 ساله بود با فیلم پر فروش مرد آهنی توانست معتبرین جایزه موسیقی یعنی گرمی را برد، او بعد از گرفتن جایزه گفت : این حقیقت که من هر روز زندگی خود را به خلق موسیقی می‌ گذرانم برای من موهبت بزرگی است و من بی‌ اندازه سپاسگزارم که این کار را در همکاری با این برنامه‌ جذاب پیش می‌ برم

در سال 2011 برای آهنگسازی بازی تاج و تخت دعوت شد، تمام موسیقی این سریال توسط او و گروهش ساخته شده است.

بیوگرافی رامین جوادی

بیوگرافی رامین جوادی

 

زندگی شخصی

رامین از یک پدر پزشک ایرانی و مادر آلمانی در شهر دویسبورگ متولد شد.

رامین جوادی چند سالیست با جنیفر هاوکس یکی از مدیران اجرایی در صنعت فیلم ازدواج کرده است، این زوج، پدر و مادر یک دوقلو هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *