بیوگرافی رضا رشیدپور مجری و بازیگر صدا و سیما

rashidpor
ب

بیوگرافی رضا رشیدپور مجری و بازیگر صدا و سیما

بیوگرافی رضا رشیدپور

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی رضا رشیدپور را برای شما اماده کرده ایم. رضا رشیدپور متولد 19 مرداد ماه سال 1357 در تهران می باشد. بعالیت او در رشته بازیگری و اجرا می باشد.

بیوگرافی رضا رشیدپور مجری و بازیگر صدا و سیم

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس دو رشته مهندسی عمران و کارگردانی است.

 

فعالیت حرفه ای

رشیدپور کارش را با با اجرا در برنامه مثلث آغاز نمود. اما در سال 1387 برنامه های شب شيشه‌ ای – عبور شيشه‌ ای و مثلث شيشه‌ ای توانست او را به اوج شهرت و محبوبیت برساند. اما پس از اجرا در این برنامه ها او ممنوع الکار شد و مدتی از اجرا به دور بود. در این دوران او  اقدام به گرفتن مدرک خلبانی با گرایش هواپيمای ايرباس سری 300 را دريافت کرد.

رشیدپور مدتی شبکه ماهواره ای ایرانیان مجری برنامه شب شما بخیر بود. همچنین کارهای انتخابی را در زمان حسن روحانی انجام داد و همین موضوع باعث شد از محدودیت خارج شود.

او همچنین در چند سریال و یک فیلم سینمایی ایفای نقش نموده است. او همزمان با اجرای برنامه حالا خورشید در طول برگزاری جشنواره فجر سال 96 مجری برنامه تخصصی هفت شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی سیمگه ساغین خواننده ترکیه ای

رشیدپور در کنار اجرا یک شرکت فنی مهندسی طراحی و ساخت دارد و در پروژه های بزرگ عمرانی در سطج نیروگاه سازی و پتروشیمی فعالیت می کند.او همچنین یک هولدینگ از شرکت هواپیمایی ایرانیان دارد و خدماتی تور، آموزش پرواز و لاین تفریحی ارائه می دهد، او در برنامه دورهمی گفت بالای 20 میلیون در آمد ماهیانه اش می باشد

رضا در در بهمن 95 در حین اجرای زنده برنامه حالا خورشید دچار حمله قلبی شد که به همین دلیل چند ماهی از اجرای برنامه به دور بود و پس از استراحت دوباره به اجرا بازگشت.

بیوگرافی رضا رشیدپور

بیوگرافی رضا رشیدپور

زندگی شخصی

رضا رشیدپور یک خواهر کوچکتر از خود دارد و متولد خیابان سرسبیل در تهران، و اصالتا اهل تبریز است. پدر او مهندس تکنسین برق لشکر سپاه عاشورا بوده و دچار عارضه قطع نخاع شد و در نهایت در سال 1376 به شهادت رسید.

رضا دیپلم ریاضی را با معدل بالایی گرفت و از 18 سالگی به فعالیت در حوزه هنر پرداخت. در سال 1382 وقتی 25 ساله بود با یک مجری رادیوی بنام نغمه مهرپاک ازدواج گرد، آشنایی این دو از یک اجرای مشترک در رادیو شروع شد. او یک دختر به نام هلن دارد.

او طرفدار تیم تراکتور و همچنین پرسپولیس می باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی مریم مومن + ترکی صحبت کردن در برنامه حالا خورشید

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *