بیوگرافی رضا عنایتی فوتبالیست

6372026_965
ب

بیوگرافی رضا عنایتی فوتبالیست

بیوگرافی رضا عنایتی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی رضا عنایتی را برای شما اماده کرده ایم. رضا عنایتی متولد 1 مهر ماه سال 1355 در مشهد می باشد و فوتبالیست است. داستان کارگری که از قالیبافی به لیگ برتر و فوتبالیست شدن رسید.

بیوگرافی رضا عنایتی فوتبالیست

 

فعالیت حرفه ای

از کودکی فوتبال بازی می کرد اما چندان حرفه ای به ان نگاه نمی کرد. او به سربازی رفت و پس از برشگت در کارخانه قالیبافی مشغول به کار شد.

در زمان کارگری در کارخانه فرش عضو فوتبال این کارخانه شد و با درخشش در فینال مسابقات از طرف مسئولان تیم فوتبال آدنیس که در لیگ 2 بودند دعوت به بازی شد. عنایتی سال 1378 در 23 سالگی به تیم آدنیس رفت.

در سال 1379 از ادنیس به تیم ابومسلم دعوت شد و با زدن 7 گل سر زبان ها افتاد و در این فصل با 17 گل، آقای گل اولین دوره لیگ شد.

در سال 82 با اینکه تا مرز قرارداد داخلی با پرسپولیس رفت اما به علت پاس نشدن چک ها به تیم استقلال تهران رفت و سه سال در این تیم با 77 بازی 56 گل بثمر رساند. دو سال از سه سال حضورش در استقلال آقای گل لیگ با 20 و 21 گل شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی فاطمه حقیقت جو نماینده سابق مجلس ایران

در سال 1384 از استقلال به تیم الامارات رفت و 2 سال در این تیم بود از سال 86 هم دو فصل در النصر بازی کرد تا اینکه سال 1388 به ایران بازگشت و یکسال به سپاهان رفت.

عنایتی یک سال یک سال در تیم های صبای قم، مس کرمان و دوباره صبای قم بازی کرد و در سال 92 به تیم پدیده مشهد رفت.

سال 93 سیاه جامگان و در نهایت سال 94 – 95 در 39 سالگی با پیراهن صبای قم از فوتبال کنار رفت.

عنایتی از سال 80 تا 1386 عضو تیم ملی بود و 30 بازی و 8 گل زده هم دارد.

او در اوج دوران فوتبالی خود با وجود آقای گلی لیگ برتر توسط برانکو به تیم ملی دعوت نشد.

عنایتی مدتی فروشگاه لوازم تزئیناتی ماشین داشت، سپس وارد بازار موبایل شد. عنایتی حالا بعد از بازنشستگی، از سال 1396 بعنوان دستیار کارش را از تیم سیاه جامگان شروع کرد و مدتی سرمربی این تیم نیز شد و حالا سرمربی باشگاه پاس همدان می باشد.

بیوگرافی رضا عنایتی

بیوگرافی رضا عنایتی

زندگی شخصی

رضا عنایتی در سال 1380 با همسرش ازدواج کرد که ثمره این زندگی 4 فرزند پسر بنام های معین، امید و دوقلوهای آریا و آرمیا هستند که سه تاشون فوتبالیست می باشند.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی آرین غلامی شطرنج باز

من و همسرم خیلی دوست داشتیم که در میان فرزندانمان یک دختر هم داشته باشیم اما متاسفانه نشد و 4 پسر داریم که عاشق آنها هستیم و همه زندگی ما هستند.

او در سال 1389 ‘ آلبوم همه چیم تو ‘ را منتشر کرد که مورد انتقاد زیادی قرار گرفت.  او یکبار عمل بینی انجام داده است .

 

1

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *