بیوگرافی سید مرتضی فاطمی مجری برنامه اختیاریه و جنجال او

s-morteza-fatemi-photokade-3
ب

بیوگرافی سید مرتضی فاطمی مجری برنامه اختیاریه و جنجال او

بیوگرافی سید مرتضی فاطمی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی سید مرتضی فاطمی را برای شما اماده کرده ایم. سید مرتضی فاطمی متولد سال 1362 در تهران می باشد. وی در زمینه اجرا و مجری گری فعالیت دارد و همچنین تهیه کننده سریال های تلویزیونی نیز می باشد.

بیوگرافی سید مرتضی فاطمی مجری برنامه اختیاریه و جنجال او

 

تحصیلات

دانشجوی رشته دکترای فلسفه سیاسی می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

کار خود را با روزنامه نگاری آغاز نمود. در سال 1388 با نام مستعار در یکی از ستون های انتقادی روزنامه ای می نوشت اما اشتباه همکارانش در درج اسم حقیقی اش موجب شد نام اش رسانه ای شود.

همچنین به عنوان کارگردان وارد مستند سازی برای تلویزیون شد اما در سال 1392 بود که با سریال هوش سیاه 2 در مقام تهیه کننده نام اش شناخته تر شد. ایشان سال 1396 نیز تهیه کننده سریال شرایط خاص بود.

آقای تهیه کننده سردبیر هفته نام پنجره می باشد و حالا عضو شورای سیاست گذاری خبرگزاری مهر و عضو شورای اندیشه ورزی شبکه نسیم تلویزیون نیز می باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت خارجه

کار اجرا را با برنامه 180 درجه شبکه افق شروع کرد و از زمستان 97 با برنامه گفتگو و چالش محوری اختیاریه از شبکه پنج کارش را شروع کرد.

بیوگرافی سید مرتضی فاطمی

بیوگرافی سید مرتضی فاطمی

زندگی شخصی

آقای فاطمی اوایل دهه هشتاد ازدواج کرده و متاهل می باشد، ثمره این زندگی یک پسر بنام سید علی فاطمی متولد سال 1386 می باشد.

 

جنجال برنامه او

برنامه اختیاره از زمانی مورد توجه قرار گرفت که مرحوم جمشید مشایخی مهمان آن بود، این بازیگر در آن برنامه اعلام کرده غلامرضا تختی خودکشی کرده است که بعدا از این بابت عذرخواهی نمود.

همچنین در هفته گذشته با تمسخر یه مهمان برنامه که اشتباها لفظ فیلم اشکن رو به کار به برده بود باعث شد رسانه ای شود و  کلیپ تمسخر وی در فضای مجازی به سرعت پخش شد. همچنین این کلیپ در یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان نقد شد و همین امر موجب فاطمی واکنش دهد از مردم به دلیل تمسر و کار اشتباه خود عذرخواهی نمود اما مجری آن شبکه ماوهواره ای را به باد تمسخر گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *