بیوگرافی شیخ حسین انصاریان

shikh-hossein-ansarian-photokade-com-7
ب

بیوگرافی شیخ حسین انصاریان

بیوگرافی انصاریان

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی شیخ حسین انصاریان را برای شما اماده کرده ایم. شیخ حسین انصاریان متولد 18 آبان ماه سال 1323 در اصفهان است. همچنین مفسر قرآن، استاد حوزه علمیه و سخنران تلویزیونی و منبر می باشد.

بیوگرافی شیخ حسین انصاریان

 

تحصیلات

فارغ التحصیل سطوح عالیه حوزه علمیه و مرحله استنباطی فقه، اصول و درس خارج می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

در 3 سالگی به همراه خانواده از خوانسار به تهران آمدند ، در 6 سالگی به مدرس آیت الله برهان رفت.

در نهایت تحصیلات مقدمانی ادبیات حوزه را در تهران تحت تعلیم علی اکبر برهان و علی فلسفیف امام جماعت فرا گرفت و برای ادامه تحصیل راهی قم شد.

در حوزه علمیه قم توسط شیخ عباس طهرانی ملبس به لباس روحانیت می شود

وی علوم دینی را نزد افرادی چونی؛ فاضل لنکرانی، صالحی نجف آبادی و سطوح فقه و درس خارج را نزد سید محمد محقق داماد و آیت الله منتظری فرا می گیرد.

قبل از ملبس شدن در سخنرانی های امام خمینی در کوچه یخچال قاضی به منزل او می رفت و از فعالان پخش اعلامیه های وی بود. در 21 رمضان در یکی از جلسات لاله زار تهران روی منبر شاه و دولتش را واجب القتل دانست که سحر نشده توسط ساواک دستگیر و مدتی به کمیته مشترک برده شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی یاس خواننده رپ ایرانی

در سال 59 نیز در جبه های جنگ حضور پیدا کرد.

شیخ انصاریان حالا یکی از اساتید برجسته حوزه علمیه می باشد و نزدیک به 80 جلد کتاب از وی منتشر شده است، برخی از سخنرانی های ایشان از تلویزیون نیز پخش می شود.

 

 

بیوگرافی انصاریان

بیوگرافی شیخ حسین انصاریان

 

زندگی شخصی

حسین انصاریان در شهر خوانسار استان اصفهان متولد شده است. پدرش محمدباقر از خاندان حاج شیخ خوانساری و مادرش از سادات مصطفوی این شهر بود، حالا قبر پدرشان در پارک سرچشمه خوانسار زیارتگاه می باشد.

استاد شیخ حسین انصاریان قبل از انقلاب ازدواج کرده که ثمره این زندگی دو پسر می باشد که هر دو مفتخر به پوشیدن لباس روحانیت بوده و راه پدر را دنبال می کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *