ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی علی پهلوان خواننده گروه آریان

alii

بیوگرافی علی پهلوان خواننده گروه آریان

بیوگرافی علی پهلوان

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی علی پهلوان را برای شما اماده کرده ایم. علی پهلوان متولد 11 اردیبهشت ماه سال 1354 در تهران می باشد. فعالیت او در زمینه خوانندگی و نوازندگی است.

بیوگرافی علی پهلوان خواننده گروه آریان

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی صنایع با گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها می باشد.

 

 

فعالیت حرفه ای

علی موسیقی را با دف نواختن آغاز نمود. و 17 سالگی به بعد به یادگیری گیتار پرداخت. در سال 1377 زمانی که در حال گذراندن دوران سربازی بود با پیام صالحی آشنا شد. در نهایت پیام صالحی در سال 1378 گروه آراین با 10 عضو را تاسیس نمود. از جمله اعضای مهم آن می توان به رضا گلزار، علیرضا طباطبایی، شراره فرنژاد و ساناز کاشمری اشاره کرد.

اولین آلبوم آریان در سال 1379 بنام گل آفتابگردون آنها را به اوج شهرت رساند و سال 1393 آخرین آلبوم با نام خداحافظی را منتشر نمودند. پس از انحلال این گروه پهلوان به استرالیا مهاجرت نمود و حالا در استرالیا پروژه های نفتی و IT بدست گرفته و مشغول است.

پهلوان همچنان به کار نواختن و خواندن نیز مشغول است. علب توانست در مسابقات آهنگسازی سال آمریکا 2018 با تک آهنگ ناب با شعر و اجرای خودش از بین 19 هزار آهنگساز برتر دنیا به مرحله نهایی رسید

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی یاس خواننده رپ ایرانی

 

بیوگرافی علی پهلوان

بیوگرافی علی پهلوان

 

زندگی شخصی

علی در بیمارستان نجمیه بدنیا آمد، پدرش کارمند وزارت کار و امور اجتماعی بود و تنها یک برادر بنام امیر دارد که کارگردان و بازیگر می باشد.علی پهلوان در زمان دانشجویی با همسرش راحله آشنا شد که در نهایت با وی ازدواج کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *