بیوگرافی لیلا فروهر و همسرش اسماعیل نبی

leila
ب

بیوگرافی لیلا فروهر و همسرش اسماعیل نبی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی لیلا فروهر را برای شما اماده کرده ایم. لیلا فروهر متولد 4 اسفند سال 1337 در اصفهان می باشد. ور در رشته خوانندگی فعالیت دارد.

 

بیوگرافی لیلا فروهر و همسرش اسماعیل نبی

او در سال های ایتدایی زندگی خود فعالیتش را با بازیگری آغاز نمود و در نهایت به عنوان یک خواننده به کار خود ادامه داد.مادرش فرنگیس فرحزادی و جهانگیر فروهر که هر دو از بازیگران سینما و تلویزیون قبل از انقلاب اسلامی بودند.لیلا و خواهرش فریبا در این خانواده نرمند متولد شدند.

از سه سالگی وارد دنیای بازیگری در تئاتر شد و در 6 سالگی به عنوان بازیگر در یک فیلم سینمایی جلوی دوربین رفت. در سن 10 سالگی هم بازی محمد فردین در فیلم سلطان قلب ها شد و توانست به اوج شهرت و محبوبیت برسد.در طول فعالیت خود 47 فیلم بازی نمود.

 

بیوگرافی لیلا فروهر

بیوگرافی لیلا فروهر

از 14 سالگی با حمایت پدرش شروع به نوازندگی نمود. او پس از انقلاب در ایران ماند و به دوره های موسیقی پرداخت و در نهایت در سال 1366 از ایران به فرانسه رفته و از ان جا به امریکا و در حال حاضر نیز ساکن آمریکا است.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی احسان علوان زاده

اولین ازدواج او در بدو ورود به امریکا در سن 30 سالگی بود اما پس از دو سال به جدایی رسید. در ادامه در سال 1383 بار دیگر ازدواج نمود. لیلا هیچ فرزندی ندارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *