ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی محمدرضا گلزار بازیگر سینما و تلویزیون و مدل

golzarr

بیوگرافی محمدرضا گلزار بازیگر سینما و تلویزیون و مدل

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی محمدرضا گلزار را برای شما اماده کرده ایم. محمدرضا گلزار متولد 1 فروردین ماه سال 1356 در تهران می باشد. فعالیت وی در زمینه بازیگری، مجری گری و مدلینگ می باشد.

بیوگرافی محمدرضا گلزار بازیگر سینما و تلویزیون و مدل

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد می باشد.

بجز بازی، نوازنده گیتار و پرکاشن است، وارد خوانندگی شده و مدل تبلیغاتی هم می باشد

 

فعالیت حرفه ای

در سال 1379 در خزرشهر ایرج قادری را دید و از او برای شرکت در کنسرت گروه آریان دعوت کرد. در ادامه ایرج قادری از او برای بازی در فیلم سام و نرگس دعوت نمود و به یان صورت اولین تجربه خود در سینما را ردس ال 79 کسب نمود که بسیار هم موفق بود.

در سال 1380 به عنوان مدل برند ایکات بر روی بیلبوردهای شهر رفت که توانست سر و صدای بسیاری به پا کند.

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار

بیوگرافی محمدرضا گلزار

زندگی شخصی

پدر او اهل تبریز و ماردش اهل تهران و خانه دار می باشد. یک بردار بنام علیرضا مهندس عمران، یک خواهر بنام آتوسا مترجم زبان آلمان و برادر کوچک بردیا مترجم زبان انگلیسی است. فامیلی کامل او گلزار آذری می باشد. او بجز بازیگری، نوازنده گیتار و پرکاشن است، وارد خوانندگی شده و مدل تبلیغاتی هم می باشد و همچنین مجری موفقی نیز می باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی افسانه بایگان بازیگر سینما و تلویزیون

او در رشته والیبال تبحر دارد و در  باشگاه های پارس خودرو، شیشه و گاز، پاس و دیهیم در پست توپ گیر بهترین بازیکن والیبال استان تهران بازی کرده است.بطور حرفه ای پیگیر اسکی است و کارت مربیگری اسکی آلپاین را هم دارد.

همچنین در گروه آریان به صورت حرفه ای فعالیت داشت. در کنکور رتبه 5 آورده است و همیشه خانواده او داشتند پزشک شود اما تنها به لیسانس مکانیک بسنده کرده است و بیشتر در دنیای هنر فعالیت دارد.

او در مشاغل مختلفی فعالیت دارد مدیریت یک رستوران به نام انار را بر عهده دارد و همچنین یک برند پوشاک نیز دارد. دو فروشگاه دیجیتال بنام گو اسپورت، نمایندگی فرانسه را دارد و در دبی مرکز سولاریومی (برنزه کردن پوست) به نام سان پینت را دارد و در کار برج سازی نیز دیده شده است.

محمدرضا طرفدار دو آتیشه تیم بارسلونا و پرسپولیس می باشد و از ورزشکاران با علی دایی صمیمی تر است. گلراز زمان دانشگاه درس معارف و دینی را تدریس می کرد و می گوید به شدت آدم مذهبی هستم.

غذاهای مورد علاقه او قرمه سبزی و ماکارونی است.

گلزار ازدواج نکرده و مجرد است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *