بیوگرافی محمد علیزاده خواننده و آهنگساز ایرانی

1745011710420325123388116211524622473205
ب

بیوگرافی محمد علیزاده خواننده و آهنگساز ایرانی

بیوگرافی محمد علیزاده

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی محمد علیزاده را برای شما اماده کرده ایم. محمد علیزاده متولد 23 دی ماه سال 1360 در کرج می باشد. علیزاده سه سال پیاپی مقام اول قرائت قران را کسب کرد و سپس وارد عرصه موسیقی ترانه سرایی و آهنگسازی شد.

بیوگرافی محمد علیزاده خواننده و آهنگساز ایرانی

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس رشته کشاورزی می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

تا 15 سالگی دستگاه های قرآن را نزد مربی قرآنی اش آقای دکتر جوانمرد یاد گرفت و توانست سه سال پیاپی در مسابقات قرائت قرآن مقام اول کشور را بدست آورد.

از سال 1375 موسیقی سنتی را شروع کرد.

6 سال ردیف را نزد آقایان نوربخش و شاپور رحیمی کار کرد، مدتی نزد زنده یاد ایرج بسطامی بود و دوره ای هم زیر نظر علی جهانبخش کار کرده است.

از سال 1380 فعالیت ش در موسیقی را به صورت حرفه ای ادامه داد تا اینکه در سال 83 از طریق آهنگ لب خاموش در رادیو با مهرداد نصرتی آهنگساز آشنا شد.

علیزاده با خواندن تیتراژ برنامه جزر و مد با اجرای احسان علیخانی توانست به دوران حرفه ای کاری خود وارد شود.

اجر در رادیو باعث آشنایی اش با فرزاد حسنی مجری شد تا سال 85 تیتراژ برنامه کوله پشتی را بخواند، این اجرا به شدت باعث به شهرت رسیدنش شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی عباس قانع گزارشگر ورزشی

در سال 89 تیتراژ برنامه ماه عسل را خواند، سپس سریال سراب و شهر باران در سال 90 و برنامه جشن رمضان سال 91 و 92 و  تیتراژ مجوعه های خروس، زخم و برادر نیز برعهده وی بود.

بیوگرافی محمد علیزاده

بیوگرافی محمد علیزاده

 

زندگی شخصی

در شهر اشتهارد کرج از پدر و مادر اهل میانه به دنیا آمد. دو خواهر دارد.

محمد علیزاده می گوید در 19 سالگی یبار عاشق شده و هنوز هم به آن افتخار می کند؛ چندین بار شایعه ازدواج وی با بهاره افشاری منتشر شده که صحت ندارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *