بیوگرافی مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون

jabviabi

بیوگرافی مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون

بیوگرافی مریم کاویانی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مریم کاویانی را برای شما اماده کرده ایم. مریم کاویانی متولد 1 تیرماه سال 1349 در شهر اهواز می باشد. فعالیت او در زمینه بازیگری در سینما و تلویزیون می باشد.

بیوگرافی مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون

 

تحصیلات

کاویانی فارغ التحصیل لیسانس پرستاری از دانشگاه بابل می باشد.

 

بیوگرافی مریم کاویانی

بیوگرافی مریم کاویانی

 

کاویانی اصالتا شمالی است. اما تا 10 سالگی در اهواز زندگی کرده است. پس از ان به شهر بابل مهاجرت کرده وتا 30 سالگی در انجا زندگی میکرد و دانشگاه و درس خود را نیز در بال گذراند.در سال 1379 به تهران امد. وی دارای یک برادر کوچک تر از خود  می باشد.

 فعالیت خود را بدون تجربه قبلی در سینما شروع کرد و در تلویزیون به شهرت رسید،او در بخش شیمی درمانی در بیمارستان تهران مشغول به کار بود که نادر مقدس به صورت اتفاقی او را در بیمارستان دید و پیشنهاد کار به او داد. اولین کار او در نقش یک پزشک بود در سال 1381 بازی نمود.

در سال 1384 سیال راه شب را بازی نمود و اوج شهرت وی در سریال او یک فرشته بود ایجاد شد. کاویانی یک بار ازدواج کرده و از همسر خود جدا شده است. در اسفند ماه سال 97 وی خبر ازدواج خود را با رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه و سفیر حال حاضر ایران در لهستان منتشر کرد

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی خشایار الوند و جزییات فوت او

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

24 ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما هستیم.

 

ایمیل :

 

تلگرام پشتیبانی سایت

 

آدرس:

تهران ، سعادت آباد ، علامه جنوبی، ساختمان علامه

هدف مجله اینترنتی ایلیاد

مجله اینترنتی ایلیاد در سال 1396 شروع به فعالیت کرده است، بزرگترین هدف مجموعه ایلیاد کمک به ارتقاء سطح فرهنگی و پر کردن ساعات خالی مردم خوب کشورمون با فعالیت های فرهنگی شاد و متنوع و افزایش زمان مطالعه می باشد. 

گواهی نامه های اعتباری ایلیاد