بیوگرافی مونا بانکی پور بازیگر و همسر سابق امین حیایی

mona
ب

بیوگرافی مونا بانکی پور بازیگر و همسر سابق امین حیایی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مونا بانکی پور را برای شما اماده کرده ایم. مونا بانکی پور متولد دهه پنجاه در تهران می باشد و بازیگر سنما و تلویزیون و همچنین کارگردان نیز است.

بیوگرافی مونا بانکی پور بازیگر و همسر سابق امین حیایی

 

بانکی پور دانش آموخته کارگردانی می باشد.

بازیگری را پس از مدتی کوتاهی که آغاز کرده بود به دلیل ازدواج و طلاق از امین حیایی به حاشیه رفت و در حال حاضر مشغول کارگردانی می باشد.

مادر او از بازیگران قبل از انقلاب می باشد. در سال 95 در یکی از سریال های شبکه جم بازی نمود.

 

مونا در سال 71 با امین حیایی ازدواج نمود و پس از یک سال که پسرش دارا به دنیا امد دچار مشکل شدند و از یکدیگر جدا شدند. دارا مدتی در کنار مادربزرگش زندگی کرد.

پس از ان مونا در سریال خواب و بیدار در نقش همسر دانیال حکیمی بازی نمود. اما پس از آن به همراه پسرش به خارج از کشور مهاجرت نمودند.

دارا در سال 95 در فیلم شعله ور به همراه پدرش ایفای نقش نمود و پس از این فیلم شایعه شد که همسر فعلی امین حیایی یعنی نیلوفر خوش خلق مادر دارا است که در واقع چنین چیزی صحیح نیست.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی کیت هرینگتون بازیگر سریال بازی تاج و تخت

 

بیوگرافی مونا بانکی پور

بیوگرافی مونا بانکی پور

 

بانکی پور توانست در سال 97 مجور فیلم کوتاه خود را از وزارت ارشاد دریافت نماید. همچنین استایل خاص او این چنین است که بیشتر تمایل دارد لباس های پسرانه بپوشد و به شدت طرفدار فوتبال خصوصا فوتبال فرانسه است. اکنون در حال تمرینات خوانندگی نیز می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *