ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی میترا استاد همسر دوم نجفی

mitranajadi-mali-photokade-3

بیوگرافی میترا استاد همسر دوم نجفی

بیوگرافی میترا استاد

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی میترا استاد را برای شما اماده کرده ایم. میترا استاد متولد سال 1362 در اسلام آباد غرب در کرمانشاه بود و همسر دوم شهردار سابق تهرام یعنی محمدعلی نجفی بود. استاد در زمینه بازیگری فعالیت داشت و همچنین یک دوره به عنوان نماینده شورای شهر اسلامشهر نیز کاندید شده بود. که صبح روز 7 خرداد سال 98 به ضرب گلوله در آپارتمان خود کشته شد.

بیوگرافی میترا استاد همسر دوم نجفی

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس حسابداری می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

او در انتخابات شورای شهر دوره پنج اسلامشهر تهران نامزد شد اما رای نیاورد، تجربه دو بازیگری در فیلم باران در صدا و سیمای کرمانشاه و فیلم دختر شاه پریون را دارد.

او سال 1396 در جشنواره تولیدات مرکز استانها مورد تقدیر قرار گرفته بود

 

بیوگرافی میترا استاد

بیوگرافی میترا استاد

زندگی شخصی

آبان 1397 بود که چند عکس خصوصی از محمد علی نجفی و یک دختر جوان پخش می شود که پس از چند ساعت هویت این شخص به نام میترا استاد منتشر شد و در نهایت مشخص شد که همسر دوم نجفی شهردار سابق تهران می باشد.

قتل وی

در 7 خرداد 98 روز سه شنبه خبر رسید میترا استاد (نجفی) در خانه مسکونی خود در منطقه سعادت‌ آباد طبقه 7 برج آرمیتا در تهران به قتل رسیده‌ است.وی در حالی که در حال استحمام بود با شلیک دو گلوله از پای درآمده است، گفته می شود در بازبینی فیلم های آسانسور برج، نجفی شهرداری سابق دیده شده است

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی عرفان ابراهیمی بازیگر سریال گاندو

عصر روز قتل، محمد علی نجفی شهردار سابق تهران با معرفی خود به کلانتری به قتل همسرش میترا اعتراف کرد، او انگیزه قتل را اختلاف عنوان کرده است.

نجفی می گوید: 

او برای خراب كردن زندگی من آمده بود و مدام مرا تهديد می‌ كرد كه اسرارم را فاش می‌ كند و زندگيم را ويران می‌ كند، او حتی می‌‌ خواست تهديداتش را در مصاحبه‌ ای عملی كند …

 

استاد یک فرزند پسر 13 ساله دارد، وی اولین نفری بود که بعد بازگشت از مدرسه با جسد مادرش میترا مواجه شده و به 110 اطلاع داده است. همسایه ها گفتند قبل از قتل صدای دعوا از این خانه به گوش رسیده است اما صدای شلیک گلوله نشنیده اند و تا به حال هم آقای شهردار سابق را در این ساختمان ندیده اند !

چیزی که در این میان بسیار مشکوک است این موضوع می باشد.

پس از انتشار خبر قتل میترا استاد (میترا نجفی)، خبرنگاران روزنامه اصلاح‌ طلب انصاف نیوز، از تماس تلفنی قبلی میترا استاد با این روزنامه خبر دادند و نوشتند :که او قصد داشته در همین روز سه‌شنبه با یکی از خبرگزاری ها مصاحبه کند اما خبر قتل وی رسید.

مادر میترا استاد :

● دخترم لیسانس حسابداری داشت و قبل از ازدواج با نجفی به عنوان بازیگر فعالیت می‌ کرد

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی سعید ملایی جودوکار تیم ملی ایران

● حتی در فیلمی به نام «باران» هم بازی کرده بود و جایزه هم گرفته بود. 6 یا 7 ماه قبل بود که به عقد نجفی درآمد

● پسرش همیشه به ما می‌گفت که میترا با نجفی اختلاف دارند. دخترم حتی ساعت 4 و نیم بامداد سه‌ شنبه 7 خرداد و درست ساعاتی قبل از اینکه به قتل برسد به برادرش پیام داد که تا الآن با نجفی درگیر بوده است

● او را دلداری دادیم و گفتیم که به خاطر مهیار پسرش حرفی نزند، مهیار امتحان ریاضی داشت و این درگیری‌ ها در روحیه او تأثیر می‌ گذاشت.

● همسر سابق میترا مهندس است و او به خاطر مشکلات شخصی که با همسر سابقش داشت از او جدا شد دیروز صبح مهیار هراسان تماس گرفت و خبر مرگ میترا را داد

● من از خون دخترم نمی‌ گذرم و برای قاتلش قصاص می‌ خواهم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *