بیوگرافی هدی جراح ورزشکار ایرانی

jodajarah3
ب

بیوگرافی هدی جراح ورزشکار ایرانی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی هدی جراح را برای شما اماده کرده ایم. هدی جراح متولد 30 آذرماه سال 1359 در تهران می باشد. فعالیت او در رشته ورزشی بدنسازی می باشد و به مربیگری در رشته فیتنس و بدنسازی مشغول است.

بیوگرافی هدی جراح ورزشکار ایرانی

 

هدی جراح در بیمارستان مصطفی خمینی در تهران به دنیا امده است. اما پس از مدتی از به دنیا آمدن او پدر و مادرش از یکدیگر جدا می شوند و مادر هدی با خیاطی توانسته 3 فرزند خود را بزرگ نماید.

هدی دی این میان در 7 سالگی با دیدن فیلم های آرنولد به او و رشته بدنسازی علاقه مند می شود و تمرینات خود را با فیلم های آموزشی و دمبل و مجله در خانه شروع می کند.

در سن 11 سالگی ورزش های رزمی را در پیش گرفت در تکواندو وانست مقام های بسیاری کسب کند و همچنین رشته های کیک بوکسینگ و دفاع شخصی را نیز به خوبی دنبال کرده است. همچنین در رشته تیراندازی مسابقات گلوله زنی با سلاح های جنگی نیز تبحر خاصی دارد.

در سن 16 سالگی به صورت اختصاصی به سمت بدن سازی رفت و توانست به عنوان مربی در این رشته فعالیت نماید. در نهایت به امریکا مهاجرت نمود و به عنوان مدیر اجرایی یک شرکت در آن جا فعال است و ورزشی بدن سازی را نیز در کمنارش به خوبی دنبال می کند.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی ستاره صحرایی بازیگر دوقلو تلویزیون

بیوگرافی هدی جراح

بیوگرافی هدی جراح

 

بیوگرافی هدی جراح

هدی ازدواج نکرده و مجرد است و همچنین در گفته های خود عنوان نموده که مایل است همسرش بیزینس من باشد و ورزشکار بودن او برایش چندان اهمیتی ندارد.

هدی جراح بینی خود را عمل زیبایی کرده و دلیل ان شکستن بینی در مسابقات تای بوکسینگ بوده که علاوه بر جراحی درمانی جراحی زیبایی نیز صورت گرفته است تا فرم بینی به خوبی اصلاح شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *