بیوگرافی کارلوس کی‌روش سرمربی سایق تیم ملی فوتبال ایران

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کارلوس کی‌روش را برای شما اماده کرده ایم. کارلوس کی‌روش متولد 1 مارس سال 1953 در پرتغال می باشد. وی تا اتمام بازی های جام ملت های آسیا مربی تیم ملی فوتبال ایران بود.

  بیوگرافی کارلوس کی‌روش سرمربی سایق تیم ملی فوتبال ایران

   

  کی روش در سنین 15 تا 25 سالگی در پست دروازه بانی مشغول به بازی در تیم های مختلفی بود. پس از ان مدرک مهندسی مکانیک خود را گرفت و در کشور پرتغال مشغول فعالیت در زمینه فوتبالی شد. در اکنار فوتتبال دوباره مشغول به تحصیل شد و رشته تربیت بدنی گرایش فوتبال را انتخاب نمود و در این رشته فارغ التحصیل شد.

  کارلوس کی‌روش مربی فوتبال پرتغالی که سابقا دستیار سر الکی فرگوسن در تیم منچستریونایتد بوده است. همچنین مربیگری رئال مادرید در یک فصل و لیگ ژاپن و آمریکا را نیز در کارنامه حرفه ای خود دارد.

  بیوگرافی کارلوس کی‌روش

  بیوگرافی کارلوس کی‌روش

  وی از سال 1390 به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد. در این مسیر دو جام جهانی و همچنین دو بازی جام ملت های آسیا را در کارنامه خود قرار داد. وی که توانست با بازیکنان دو رگه ایران تیم بسیار خوش ساخت و عالی ای را بسازد پله های موفقیت را به خوبی طی نمود و توانست فوتبال ایران را دگرگون سازد. اما در نهایت پس از باخت تیم ایران با ژاپن در  نیمه نهایی جام ملت های آسیا از این سمت استعفا داد و از تیم ملی ایران خداحافظی نمود.

ارسال دیدگاه

بیوگرافی مارک ویلموتسبیوگرافی مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.