ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی کیا رکنی بیت باکس کار

kiarokni

بیوگرافی کیا رکنی بیت باکس کار

بیوگرافی کیا رکنی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کیا رکنی را برای شما اماده کرده ایم. کیا رکنی متولد سال 1378 در تهران می باشد و شهرت او به خاطر کارهای جلاب و مهارت در بیت باکس می باشد. در واقع می تواند صداهایی مانند موزیک از حنجره خود خارج سازد که بسیار شگفت انگیز است. تاکنون توانسته در مسابقات بیت باکس در مجارستان مقام کسب نماید.

بیوگرافی کیا رکنی بیت باکس کار

 

فعالیت حرفه ای

از 7 سالگی مشتاق آموزش موسیقی و نواختن ساز ارگ بود. در سن 12 سالگی یک سرماخوردگی برای او پیش آمد و تغییرات در حنجره او رخ داد که باعث شد بتواند با حنجره خود هر صدایی را دربیاورد.

اوایل مشغول تقلید صدا شد اما در سفری که به کشور ارمنستان در 14 سالگی او را با هنر بیت باکس (صداسازی با دهان) آشنا کرد و او چند جلسه بصورت تئوری و مستر کلاس آموزش دید.

در سال 1394 وقتی 16 ساله بود اولین بار در مسابقات بیت باکس شهر ایروان ارمنستان شرکت کرد و نفر اول شد دو سال بعد در مسابقات بیت باکس ایران نیز مقام اول را بدست آورد.

در سال 97 کلیپ های او در فضای مجازی شناخته شد و با حضور در برنامه ها تلویزیونی بخصوص خندوانه به شهرت رسید.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون

 

بیوگرافی کیا رکنی

بیوگرافی کیا رکنی

کیا هر ماه دو یا سه باز به متخصص حنجره مراجعه می کند تا معاینات لازم بر روی او انجام شود تا مطمئن شود که کار او به خنجره اش آسیب وار نمی کند.

او می گوید بدون توقف 30 تا 45 دقیقه می تواند بیت باکس اجرا کند.

حاو در کنار فعالیت های هنری بیت باکس که شامل حضور در مراسمات مختلف ارگانی، بعنوان آهنگساز می باشد. بیت باکس را نیز از سال 95 تدریس می کند.

کیا در برنامه استعداد یابی عصر جدید توانست به فینال این مسابقات راه پیدا نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *