بیوگرافی کیا رکنی بیت باکس کار

  بیوگرافی کیا رکنی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کیا رکنی را برای شما اماده کرده ایم. کیا رکنی متولد سال 1378 در تهران می باشد و شهرت او به خاطر کارهای جلاب و مهارت در بیت باکس می باشد. در واقع می تواند صداهایی مانند موزیک از حنجره خود خارج سازد که بسیار شگفت انگیز است. تاکنون توانسته در مسابقات بیت باکس در مجارستان مقام کسب نماید.

  بیوگرافی کیا رکنی بیت باکس کار

   

  فعالیت حرفه ای

  از 7 سالگی مشتاق آموزش موسیقی و نواختن ساز ارگ بود. در سن 12 سالگی یک سرماخوردگی برای او پیش آمد و تغییرات در حنجره او رخ داد که باعث شد بتواند با حنجره خود هر صدایی را دربیاورد.

  اوایل مشغول تقلید صدا شد اما در سفری که به کشور ارمنستان در 14 سالگی او را با هنر بیت باکس (صداسازی با دهان) آشنا کرد و او چند جلسه بصورت تئوری و مستر کلاس آموزش دید.

  در سال 1394 وقتی 16 ساله بود اولین بار در مسابقات بیت باکس شهر ایروان ارمنستان شرکت کرد و نفر اول شد دو سال بعد در مسابقات بیت باکس ایران نیز مقام اول را بدست آورد.

  در سال 97 کلیپ های او در فضای مجازی شناخته شد و با حضور در برنامه ها تلویزیونی بخصوص خندوانه به شهرت رسید.

   

  بیوگرافی کیا رکنی

  بیوگرافی کیا رکنی

  کیا هر ماه دو یا سه باز به متخصص حنجره مراجعه می کند تا معاینات لازم بر روی او انجام شود تا مطمئن شود که کار او به خنجره اش آسیب وار نمی کند.

  او می گوید بدون توقف 30 تا 45 دقیقه می تواند بیت باکس اجرا کند.

  حاو در کنار فعالیت های هنری بیت باکس که شامل حضور در مراسمات مختلف ارگانی، بعنوان آهنگساز می باشد. بیت باکس را نیز از سال 95 تدریس می کند.

  کیا در برنامه استعداد یابی عصر جدید توانست به فینال این مسابقات راه پیدا نماید.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
  Loading...

ارسال دیدگاه

تصادف پورشه در اصفهانتصادف پورشه در اصفهان و حواشی آن مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.