ماجرای بهم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

parasto

ماجرای بهم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

عقد پرستو صالحی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد  ماجرای بهم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی را برای شما اماده کرده ایم. پرستو صالحی متولد 9 آبان سال 1356 در تهران می باشد. پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت فراوانی رسید.

ماجرای بهم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

پرستو صالحی دانشجوی رشته نمایسی بوده که انصراف داده و تحصیلات خود ر ابه پایان نرسانده است. پدرش در سال 1387 فوت کرد و در حال حاضر با مادر و برادرش زندگی می کند.

همچنین وی در برنامه ماه عسل به همراه برادرش حاضر شد و در مورد اعتیاد پدرش و اینکه چقدر این موضوع بر زندگی وی تاثیر داشت گفت.

 

عقد پرستو صالحی

مراسم عقد پرستو صالحی

اما جواشی که از چند ماه قبل بر سر زبان ها در مورد پرستو صالحی بود در مورد ازدواج وی بود. خبر ازدواجش خیلی زود رسانه ای شد حتی قبل از اینکه خواستگاری صورت بگیرد و شاید همین حواشی باعث شد که در نهایت روز 5 بهمن ماه سال 1397 که قرار بر عقد این زوج بود، این رابطه بهم بخوره و عقدی صورت نگیرد.

پرستو صالحی با انتشار این ویدئو گفت : امروز 4 بهمن ساعت 5 بعدازظهر قرار بود مراسم عقد من باشه اما به هم خورد، توافق نداشتیم به همین سادگی ، برای اینکه بعدا دچار حاشیه نشم گفتم خودم اینجا اعلام کنم و به شما هم بگم هرجای مسیر زندگی توی دوران عقد و نامزدی احساس کردید که به هم آرامش نمیدید و باعث آزار همدیگه اید برگردید و به حرف و حدیث مردم هم کاری نداشته باشید ، این آدما اگر با دوتا بچه برگردید بازم بهتون سرکوفت میزنن و کمکتون هم نمیکنن

پیشنهاد ایلیاد
دستگیری مرضیه هاشمی در آمریکا به همراه جزییات دستگیری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *