بیوگرافی امیرمحمد متقیان

amirmohammad-m-photo-1
ب

بیوگرافی امیرمحمد متقیان

بیوگرافی امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان که بیشتر به نام کوچکش یعنی امیرمحمد شناخته میشود، جوان ترین مجری برنامه های کودک و نوجوان در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میباشد. او متولد آذر 1374 بوده و از زمانی که نوجوان بود در برنامه ی تلوزیونی عمو پورنگ، دستیار داریوش فرضایی بود. همچنین امیرمحمد در مجموعه های محله گل و بلبل یک و محله گل و بلبل دو نیز در نقش نگهبان محل یعنی گلدون خان حضور داشته است. در ادامه با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا بیوگرافی امیرمحمد متقیان را کامل مورد مطالعه قرار داده و اورا بیشتر بشناسید.

زندگی نامه امیرمحمد متقیان

امیرمحمد مجری جوان ایرانی، اهل ساوه میباشد و تا پایان سال سوم دبستان نیز در همین شهر زندگی کرده است. پدر او مشغول به کار چاپ، طراحی تابلو و پارچه نویسی بود. امیرمحمد متقیان پس از آشنا شدن با یک کارگردان تئاتر در شهر ساوه وارد بازیگری تئاتر شد و قبل از ورود به تلوزیون نیز در دو تئاتر شهرستانی روتین تجربه بازی کردن داشت. پس از آن در برنامه کودک و نوجوان شبکه جام جم حضور یافت و با داریوش فرضایی آشنا شد و بدین ترتیب از تابستان سال 1384 با برنامه عمو پورنگ وارد تلوزیون شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی علی پهلوان خواننده گروه آریان

او تا کنون ازدواج نکرده است و هنوز در دوران مجردی به سر میبرد.

همچنین محله گل و بلبل سه نیز به تازگی از شبکه دو صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش میشود که همچنان امیر محمد در آن حضور دارد. پست اینستاگرام امیر محمد را در رابطه با این برنامه در زیر تماشا کنید:

 

View this post on Instagram

 

هر روز ساعت ۱۸:۳۰ شبکه دو

A post shared by امیر محمد (@amirmohamadmotaghian) on

عکس های امیرمحمد متقیان

بیوگرافی امیرمحمد متقیان

بیوگرافی امیرمحمد متقیان

بیوگرافی امیرمحمد متقیان

 

امیدواریم بیوگرافی امیر محمد متقیان برای شما مفید بوده باشد. نظر شما در رابطه با امیرمحمد چیست؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *