بیوگرافی آرات حسینی

arat-hosseini-photo-1
ب

بیوگرافی آرات حسینی

بیوگرافی آرات حسینی

آرات حسینی پسر بچه ای عجوبه و با استعداد، یک ورزشکار ایرانی متولد 8 مهر 1392 میباشد! آرات با مربیگری پدر خود از سن یک سالگی بدون هیچ حامی ورزش های ژیمناستیک و آکروبات را شروع کرد و مورد تحسین و تعجب جهان قرار گرفت. در ادامه با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا آرات حسینی را بیشتر بشناسید.

زندگی نامه و بیوگرافی آرات حسینی

آنطور که پدر آرات از سه ماهگی فرزندش تعریف میکند بسیار حیرت انگیز است. او میگوید: «از سه ماهگی متوجه دست های فوق العاده قوی آرات شدم، اولین بار در سه ماهگی انگشت دستم را به سمتش بردم و او دستش را دور انگشتم حلقه کرد و فشرد. پس از آن به یکباره هردو پایش را به سمت سرش آورده و بدنش را از روی زمین بلند کرد. آن روز قدرت عجیب دستان آرات و انعطاف حیرت انگیز بدنش را دیدم و همین ماجرا شروع دیدن حرکت های عجیب تری نیز از آرات شد.»

حرکت های انعطاف پذیر آرات از هفت ماهگی شروع شد، درست زمانی که از میله آویزان بود و توانست بدون هیچ کمک و آموزشی به طور غریزی پشتک بزند. چند ماه بعد آرات در 13 ماهگی توانست این حرکت را برای چندین بار پشت سرهم تکرار کند. پدرش در این باره میگوید: «وقتی چنین استعدادی را در پسرم دیدم، تصمیم گرفتم وقتم را به طور کامل در اختیارش بگذارم و خودم به پسرم آموزش دهم.»

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان فرشته آسمونی پی دی اف - Fereshteye Asemoni

بازی هایی که آرات انجام میدهد، در واقع تمرین های انعطاف پذیری است. کودکی بسیار بیش فعال، باهوش و خوش خوراک. او در 13 ماهگی قادر به بازکردن 180 درجه پاهایش بود و کف دستانش را به زمین گذاشته و به این حالت از زمین بلند میشد.

 

بیوگرافی آرات حسینی

 

آرات هم اکنون یک پیج اینستاگرام با 1.8 ملیون فالوور دارد. این پیج به پیشنهاد اطرافیانشان به پدر آرات ساخته شد و به شکلی عجیب از این صفحه نه تنها در ایران، بلکه در خارج از کشور نیز استقبال شد. آدرس پیج اینستاگرام آرات arat.gym میباشد.

شاید جالب باشد بدانید که آرات فرزند کوچک یک خانواده چهار نفره است و یک خواهر بزرگتر از خودش دارد اما هیچکدام از اعضای این خانواده نه ژیمناست هستند و نه استعدادی در ورزش دارند!

پدر آرات گفته است که من در بابل میوه فروشی داشتم اما طی این مدت مجبور به ول کردن کارم شدم و از پس اندازم استفاده میکردم. پس از آن نیز پس اندازم تمام شد و مجبور شدم ماشینم را بفروشم تا خرج آرات کنم. من تا جایی که توان دارم و تا هنگامی که جان در بدن است، تلاش میکنم و حتی شده قرض میگیرم اما اجازه نمیدهم استعداد آرات هدر رود. در حال حاظر شغل من آرات است!
همچنین او در رابطه با هزینه تغذیه آرات نیز گفته است که: «هزینه تمرین و تغذیه آرات بسیار زیاد است و به راحتی با تغذیه سه عضو دیگر خانواده برابری میکند. درست است که او حجم غذای کمتری مصرف میکند اما تغذیه فوق العاده ای دارد.»

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی رضا رشیدپور مجری و بازیگر صدا و سیما

آرات علاوه بر ورزش و حرکات آکروباتیک عاشق پارک است و هر روز پدرش را مجبور میکند تا او را به پارک ببرد تا بتواند سوار تاب و چرخ و فلک شود. آنها در پارک هم تفریح میکنند و هم تمرین!

مارسلو فوتبالیست مشهور تیم ملی برزیل نیز طرفدار آرات است و فیلم هایش را میبیند. حتی چندباری نیز فیلم های آرات را لایک کرده و برایش کامنت گذاشته است.

 

بیوگرافی آرات حسینی

 

حضور در چین و کشورهایی که به دنبال سرمایه گذاری بر روی آرات هستند

در شهریور ماه سال 1395، برنامه سازهای بین الملی با پیدا کردن پیج اینستاگرام آرات و آشنایی با او، از او خواستند به کشور چین برود و در برنامه پربیننده اعوجبه های دنیا شرکت کند. با پرداخت تمام هزینه های رفت و آمد و حضور 15 روزه او و خانواده اش در این کشور، در یک برنامه زنده با پشت سرهم گذاشتن چندین مرحله از جمله صخره نوردی و آویزان شدن و حرکت عموی و افقی بدون مشکل و وقفه از طرف تماشاگران و کارشناسان آرات لقب بچه شگفت انگیز را گرفت.
پدر آرات میگوید آرات پیشنهادهای خارجی بسیاری داشت و اشخاصی با او تماس گرفته و پیشنهاد میدادن شرایط مهاجرت آنها را فراهم کنند و شرایط آموزش و تربیت و هزینه های او را نیز متقبل خواهند شد. پس از انتشار این اخبار کشورهای زیادی همانند آمریکا، المان و کشورهای آسایی و حتی اقلیم کردستان نیز علاقه مند به خرید آرات بودند آما پدرش میگوید من به پیشنهاد های خارجی فکر نکردم و فعلا نمیدانم تقدیر چیست و خدا چه میخواهد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران

همچنین او گفته است که پس از پخش فیلم آرات در شبکه خبر، مسئولان استانی نیز به خانه آنها رفته و با آرات عکس انداختند و خبرنگاران را با خود همراه کردند تا حمایت خودشان را نشان دهند اما پس از رفتنشان، دیگر هیچ خبری از آنها نشد!

پدر آرات میگوید، یک قهرمان ملی شدن یک رویای دست نیافتنی برای آرات نیست. اما او آروز دارد رکوردی را که در رشته شنا توسط یک شناگر 14 ساله زده شده است را بشکند و یا رکوردی را در المپیک به ثبت برساند که به عنوان کم سن و سال ترین رکورددار المپیک شناخته شود.

 

فیلمی از اینستاگرام آرات حسینی که به تازگی منتشر شده است را در زیر میتوانید مشاهده کنید. نظر شما در رابطه با آرات حسینی نابغه ی ورزش ایرانی چیست؟!

 

View this post on Instagram

 

Happy birthday 🎂🎁🎈🎉🎊 #happybirthday 30 September 2013 #5yearsold

A post shared by Arat • football • soccer (@arat.gym) on

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *