بیوگرافی مهدی هاشمی به همراه ماجرای ازدواج دوم

  بیوگرافی مهدی هاشمی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مهدی هاشمی را برای شما اماده کرده ایم. مهدی هاشمی متولد 16 آذر ماه سال 1325 در لنگرود گیلان می باشد. قبل از انقلاب با تئاتر کارش را شروع کرد و حالا دو همسر هنرمند و بازیگر هم دارد. که با ازدواج دومش سر و صدای بسیاری در فضای مجازی بلند شد.

  بیوگرافی گلاب آدینه بازیگر سینما و تلویزیون

  بیوگرافی گلاب آدینه

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی گلاب آدینه را برای شما اماده کرده ایم. گلاب آدینه متولد 22 آبان ماه سال 1332 در تهران می باشد.قبل از انقلاب در زمینه تئاتر فعالیت داشت و حالا بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون است.

  همچنین وی همسر اول مهدی اشمی نیز بوده است که این روزها حواشی بسیاری از مهدی هاشمی در فضای مجازی در حال انتشار است.

  بیوگرافی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی

  بیوگرافی مهنوش صادقی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مهنوش صادقی را برای شما اماده کرده ایم. مهنوش صادقی متولد مرداد ماه سال 1351 در تهران می باشد.فعالیت وی در زمینه بازیگری تئاتر و سینما می باشد و با ازدواج با مهدی هاشمی نام وی در فضای مجازی بسیار معروف شده است.

  بیوگرافی سعید رضایی بازیگر سریال بوی باران

  بیوگرافی سعید رضایی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی سعید رضایی را برای شما اماده کرده ایم. سعید رضایی  متولد 11 دی ماه سال 1359 در تهران می باشد. فعالیت هنری خود را از کلاس های سمندریان شروع کرد و حالا بازیگر و مدرس این رشته است.

  بیوگرافی شراره درشتی و حواشی بیماری سرطان او

  بیوگرافی شراره درشتی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی شراره درشتی را برای شما اماده کرده ایم. شراره درشتی متولد 21 اردیبهشت ماه سال 1354 در تهران می باشد. او در ابتدا بازیگر تئاتر بود و سپس با رضا ژیان ازدواج نمود که باعث شهرت وی شد و در نهایت بازیگر سینما و تلویزیون شد. وی در روز  27 خرداد 98 با انتشار عکسی در اینستاگرام از ابتلا به بیماری سرطان خبر داد.

  بیوگرافی کیت هادسون بازیگر هالیوودی

  بیوگرافی کیت هادسون

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کیت هادسون را برای شما اماده کرده ایم. کیت هادسون  متولد 19 آوریل سال 1979 در آمریکا می باشد. او ابتدا بازیگر تئاتر بود و سپس توانست به سینمای هالیوود راه پیدا نماید و جایزه گلدن گلوب را نیز از آن خود نماید.

  بیوگرافی معصومه احمدزاده بازیگر سریال عروس تاریکی

  بیوگرافی معصومه احمدزاده

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی معصومه احمدزاده را برای شما اماده کرده ایم. معصومه احمدزاده  متولد 1 شهریور ماه سال 1362 در جلفا می باشد. فعالیت وی در زمینه بازیگری می باشد.

  بیوگرافی هدی زین العابدین بازیگر و مدل ایرانی

  بیوگرافی هدی زین العابدین

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی هدی زین العابدین را برای شما اماده کرده ایم. هدی زین العابدین متولد 11 تیر ماه سال 1368 در کرج می باشد. فعالیت وی ابتدا با تیرزهای تبلیغاتی در تلویزیون آغاز شد و سپس در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون به فعالیت پرداخت و در نهایت وارد دنیای مدلینگ نیز شد.

  بیوگرافی نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش

  بیوگرافی نرگس محمدی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی نرگس محمدی را برای شما اماده کرده ایم. نرگس محمدی متولد 9 فروردین ماه سال 1362 در تهران می باشد. او بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون می باشد.

  بیوگرافی مانی نوری بازیگر سریال زی زی گولو

  بیوگرافی مانی نوری

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مانی نوری  را برای شما اماده کرده ایم. مانی نوری متولد 10 آبان ماه سال 1368 در تهران می باشد. او از سن 6 سالگی به قاب تلویزیون پا گذاشت و با بازی در سریال کودکانه زی زی گولو توانست به اوج شهرت در سنین پایین دست پیدا نماید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.