ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی اشوان خواننده پاپ ایرانی

ashvan

بیوگرافی اشوان خواننده پاپ ایرانی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی اشوان را برای شما اماده کرده ایم. اشوان متولد 3 مهر ماه سال 1369 در تهران می باشد. فعالیت وی در زمینه خوانندگی است.

بیوگرافی اشوان خواننده پاپ ایرانی

 

نحصیلات

فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی عمران از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

 نوازندگی گیتار از 10سالگی آغاز نمود. از 15 سالگی گیتار الکتریک یاد گرفت و بعد از ان به صورت تجربی پیانو را شروع کرد و کم کم آهنگسازی کرد و شروع به نوشتن شعر نمود. دوره سلفژ را در کلاس های بهیاد کریمی گذرانده.

تک اهنگ هایی که به بازار ارائه داد باعث شد خیلی سریع بتواند مشهور و معروف شد. اولین کنسرت سرت خود را در 24 شهریور 95 وقتی 26 ساله بود در سالن برج میلاد با استقبال پرشوری در یک سانس برگزار کرد که بخاطر این استقبال دو سانس دیگر تمدید شد.

از سال 95 اشوان اعلام کرده همین چند ماه آینده اولین آلبوم رسمی اش بنام بهت مریضم را منتشر می کند، اما این آلبوم هیچگاه بدون هیچ توضیحی پخش نشد.

اشوان با مرحوم علی طباطبایی بازیگری که در سال 94 بعلت عارضه سکته درگذشت، رابطه بسیار خوبی داشت و می گفت قرار بود علی در سال 95 برگزار کننده اولین کنسرت من باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی نانسی سویتلند

 

بیوگرافی اشوان

بیوگرافی اشوان

زندگی شخصی

اشکان خدابنده لو معروف به اشوان در یک خانواده 4 نفره در تهران متولد شد، پدرش اصالتا اهل دامغان و مادرش طالقانی است و تنها یک برادر بنام آروان دارد. او ازدواج نکرده و مجرد است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *