بیوگرافی صدف خادم بوکسور اولین بوکسور بین المللی ایرانی

khadeem

بیوگرافی صدف خادم بوکسور اولین بوکسور بین المللی ایرانی

بیوگرافی صدف خادم

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی صدف خادم را برای شما اماده کرده ایم. صدف خادم  متولد 3 بهمن ماه سال 1373 در تهران است و فعالیت او در رشته بوکس می باشد.

بیوگرافی صدف خادم بوکسور اولین بوکسور بین المللی ایرانی

 

تحصیلات

فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی ورزش می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

صدف ورزش را از کودکی با شنا شروع کرد سپس تا 15 سالگی بسکتبال بازی می کرد اما به دلیل مصدومیتی در بسکتبال 6 ماه پایش در گچ بود. همین موضوع باعث شد تا مدتی از ورزش زده شود و به دور بماند.او شروع به ادامه تحصیل داد تا اینکه وزنش به 107 کیلوگرم رسید.

در سال 92 وقتی 19 ساله بود بخاطر اضافه وزنی که داشت تصمیم گرفت بوکس کار کند. او می گوید در ایران کسی حریف من نیست و تاجایی که اعلام کرد اولین دختر بوکسور ایرانی هستم و خیلی ها از این حرف او انتقاد کردند و صدف آن ها را برای مبارزه خواست اما کسی برای مسابقه دادن حاضر نشد.

صدف هر روز ساعت 5 صبح بیدار می شود و تا 11 شب کار و ورزش می کند، یکی از کارهایی که بسیار به آن علاقه دارد آشپزی می باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی صبا کمالی

از دیگر شانس های زندگی صدف آشنایی با مهیار منشی پور بوکسور ایران فرانسوی اهل بم از قهرمانان سابق این رشته است که در سال 96 زمانی که به ایران آمده بود با صدف آشنا شد.صدف زیر نظر مهیار شروع به تمرین کرد و در سال 98 به دعوت او در مسابقات بوکس فرانسه بصورت شخصی بدون حمایت فدراسیون به این مسابقات رفت.صدف به دلیل عدم حمایت و همراهی فدراسیون بدون پوشش رسمی و اسلامی به مسابقات فرانسه رفت.

او می گوید در ایران اغلب بوکسورهای خانم مربی شخصی دارند و زیر نظر فدراسیون نمی توانند فعالیت داشته باشند. همچنین خانواده صدف با فعالیت وی در این زمینه مخالف بودند و اما پس از موفیت های وی او را همراهی کردند.

بیوگرافی صدف خادم

بیوگرافی صدف خادم

 

زندگی شخصی

صدف خادم 25 ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.او دوست دارد در تاریخ ورزش بوکس اسمش ثبت شود و بتواند در یک مسابقه رسمی خود را نشان دهد و مقام کسب نماید و جایگاه خود را برای سالیان طولانی حفظ نمیاد.

صدف می گوید که مشت خور بودن یک بوکسور باید خوب باشد، به قول تایسون (قهرمان جهانی بوکس) اینکه زیر مشت ها دوام بیاری مهم تر از این است که مشت بزنی …

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی شراره درشتی و حواشی بیماری سرطان او

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *