بیوگرافی فرشته ترابی بازیگر و نویسنده

fereshte

بیوگرافی فرشته ترابی بازیگر و نویسنده

بیوگرافی فرشته ترابی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی فرشته ترابی را برای شما اماده کرده ایم. فرشته ترابی متولد 12 فروردین ماه سال 1359 در تهران می باشد. فعالیت وی در زیمنه بازیگری و نویسندگی می باشد.

بیوگرافی فرشته ترابی بازیگر و نویسنده

 

تحصیلات

فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته حسابداری می باشد.

 

فعالیت حرفه ای

از مقطع ابتدایی تا دبیرستان، در گروه سرود سر گروه بوده است و همچنین گروه تئاتر. فعالیت خود را در گروه خانه نمایش کودک آغاز نمود که به مدت 7 سال دوره دید. همچنین به عنوان نویسنده و کارگردان نیز کارهایی انجام داده است.

مدتی بعنوان هماهنگ کننده برنامه های تفریحی در کیش فعالیت داشت در سال 93 باشهاب عباسی کارگردان آشنا شد و در نهایت در مجموعه شکر آباد با هم همکاری کردند.

بعد از حضور در شکرآباد شبکه نسیم، با مجموعه دست به نقد دوباره در نسیم حضور داشت، سپس با مجموعه کودک رنگین کمان در شبکه  5 در نقش مامان فرشته قصه رو بازی کرد.سال 95 سریال گمشده را کار کرد و فیلم سینمایی هشتگ خاله سوسکه از دیگر فعالیت های وی می باشد.آخرین و جدیدتریبن کاز او سریال دنگ و فنگ روزگار می باشد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی مبینا نصیری

ترابی مدتی به کار آموزش تئاتر برای کودکان پرداخت و حالا مدیر فنی یکی از آژانس های هواپیمایی می باشد.

بیوگرافی فرشته ترابی

 

زندگی شخصی

ترابی در شمیران تهران بدنیا آمده است، سه خواهر و یک برادر دارد و از طرف پدری اصالتا اهل بروجرد است. فرشته ترابی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.در اوقات فراغت مطالعه و کافه رفتن از کارهای مورد علاقه اوست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *