بیوگرافی محسن فروزان دروازه بان و ماجرای دستگیری او

proxy-this-arg

بیوگرافی محسن فروزان دروازه بان و ماجرای دستگیری او

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی محسن فروزان را برای شما اماده کرده ایم. محسن فروزان متولد 14 اردیبهشت 1367 در رشت است. او فوتبالیت می باشد و در پست دروازه بانی فعالیت دارد.

او با 185 سانتی متر قد وارد فوتبال شد، در تیم های بزرگی چون استقلال و تراکتور بازی کرده و در تبریز با همسرش آشنا شد و حالا رستوران داری نیز می کند.

بیوگرافی محسن فروزان دروازه بان و ماجرای دستگیری او

 

فعالیت حرفه ای

فوتبال پایه خود را از تیم شهرداری  شهر خمام و پگاه گیلان آغاز نمود. در 16 سالگی به تیم بزرگسالان پگاه رفت، خدمت سربازی را از سال 86 تا 88 در تیم ملوان بندر انزلی گذراند، سپس یک سال در داماش بود و دو سال هم در گسترش فولاد تبریز بازی کرد.

از سال 1392 به تراکتورسازی رفت و بعد دوباره یکسال در گسترش بازی کرد تا اینکه در سال 94 به تیم استقلال تهران رفت و بعد از چند تیم دیگر، در نهایت سال 97 به تراکتورسازی بازگشت.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی فرشته ترابی بازیگر و نویسنده

فرزوان در سال 95 بخشی از سرمایه خود را وارد رستوران داری کرد و اولین شعبه خود را در تهران افتتاح کرد تا بجز فوتبال در کار دیگری نیز مشغول باشد.

فروزان از سال 1382 وارد تیم ملی نوجوانان شد، سپس تجربه بازی در جوانان و امیدها رو هم بدست آورد و در نهایت سال 1391 با دعوت کارلوس کی روش به تیم بزرگسالان رفت و در برخی اردوها حضور داشت.

جنجال در تراکتورسازی

23 فروردین 1398 در بازی حساس تراکتورسازی و سپید رود با دریافت 3 گل بسیار ساده و مشکوک توسط مالک باشگاه محمدرضا زنوزی اخراج شد و متهم به همکاری و تبانی با تیم رقیب شد. اما مشکل دیگری نیز برای وی به وجود امد و اتهاماتی چون شرط بندی برای او و همسرش گفته شده که به دهمین دلیل نیز بازداشت شدند و پس از ان با قرار وثیقه آزاد شدند.

 

بیوگرافی محسن فروزان

بیوگرافی محسن فروزان

زندگی شخصی

نام کامل او محسن فروزان مصر دشتی می باشد. در یک خانواده کاملا اهل والیبال بزرگ شد؛ برادر، خواهر، دایی و عموهایش همه بازیکن والیبال بودند، می گوید فقط من بودم دنبال فوتبال رفتم که خانواده اصلا موافق نبودند. او می گوید از روزی که به فوتبال رفتم پدرم دیگری به من پول تو جیبی نداد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی لیلا فروهر و همسرش اسماعیل نبی

2 برادر و یک خواهر بزرگتر دارد.

محسن فروزان در سال 1395 وقتی 28 ساله بود با یک مدل معروف بنام نسیم نهالی ازدواج کرد، انتشار عکس های دونفره و بدون حجاب همسرش تا مدت ها او را وارد حاشیه کرد. فروزان توسط کمیته اخلاف فدراسیون فوتبال 3 ماه از حضور در میادین محروم شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *