بیوگرافی پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون

  بیوگرافی پوریا پورسرخ

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی پوریا پورسرخ را برای شما اماده کرده ایم. پوریا پورسرخ متولد 4 تیر ماه سال 1356 در تهران می باشد. فعالیت وی در زمینه بازیگری در سینما و تلویزیون است.

  بیوگرافی پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون

   

  تحصیلات

  فارغ التحصیل دکترای رشته فیزیولوژی گیاهی می باشد.

   

  فعالیت حرفه ای

  همزمان با تحصیلات دانشگاه بعنوان خبرنگار در نشریه دنیای جوانان مشغول بکار بود و در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت میکرد. او در اوایل سال 80 در کلاس های بازیگری محمد حسین لطیفی شرکت کرد.

  در سال 1384 به دعوت لطیفی قرار بود بعنوان دستیار او را همراهی کند، اما بعلت عدم حضور یکی از بازیگران بجای وی بازی کرد. این سریال، سریال سریال فرار بزرگ و اولنیتجربه او در 28 سالگی بود.

  یکسال بعد، سال 1385 در سریال وفا به کارگردانی محمد حسین لطیفی بعنوان بازیگر نقش اصلی حاضر شد که علاوه بر شهرت مسیر زندگی اش تغییر کرد. در  سال 84 نیز در فیلم جنایت بازی کرد و پس از ان فیلم مهمان را.

  او به فوتبال بسیار علاقه دارد و همچنین در رشته رزمی کیوکوشین دارای کمربند مشکی می باشد. همچنین بدنسازی را نیز به صورت حرفه ای دنبال می کند.

  او دوست صمیمی علی کریمی هست اما یکی از طرفداران دو آتیشه تیم استقلال می باشد و همچنین یکی از طرفداران پروپا قرص تیم رئال مادرید است.

  او همچنین طراحی به فضای سبز و ترجمه مقاله برای مجله های علمی هم مشغول است.

   

  بیوگرافی پوریا پورسرخ

  بیوگرافی پوریا پورسرخ

   

  زندگی شخصی

  او ازدواج نکرده و مجرد است.

  بعد از بازی در سریال 110 قسمتی کیمیا در سال 94 و انتشار عکس های دو نفره اش با مهراوه شریفی نیاشایعه ازدواج این دو هنرمند منتشر شد که صحت ندارد.

ارسال دیدگاه

دانلود رمان بانوی قصهدانلود رمان بانوی قصه پی دی اف – Banooye Gheseh مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.