بیوگرافی اکبر اقبالی

Akbar-Eghbali-Photo-1

بیوگرافی اکبر اقبالی

بیوگرافی اکبر اقبالی

کمتر کسی است که اکبر اقبالی را نشناسد و با دیدن نمایش هایش لبخند نزند. اکبر اقبالی به همراه نیما ساحلی زوج هنری که سال های سال است در بخش کمدی فعالیت میکنند و خنده بر لب های مردم می آورند. اکبر اقبالی هم اکنون تهیه کننده و هنرمند شو ستارگان رنگارنگ است و در شهر های مختلفی به اجرا میپردازد. امروز در مجله ی اینترنتی ایلیاد باما همراه باشید تا بیوگرافی اکبر اقبالی را مورد مطالعه قرار دهید و برخی از ویدیو های طنز وی را مشاهده کنید. همچنین عکس های اکبر اقبالی نیز برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته شده است.

عکس و بیوگرافی اکبر اقبالی

اکبر اقبالی کمدین و طنز پرداز ترک ایرانی و اهل آذربایجان است. او سالهاست فعالیت کمدی دارد و خنده بر لب های مردم میاورد. اینستاگرام اکبر اقبالی به آدرس akbareghbali1 فعال میباشد و عکس ها و ویدیو ها و اطلاع رسانی از کارهای خود را در آن قرار میدهد. به احتمال زیاد شماهم حداقل یکی از کلیپ های کوتاه در رابطه با اجراهای اکبر اقبالی را دیده اید، با وجود این شهرت و محبوبیت زیاد این هنرمند بیوگرافی اکبر اقبالی به صورت کامل موجود نمیباشد. در ادامه از شما دعوت میکنیم عکس ها و چند اجرای کوتاه از اکبر اقبالی را تماشا کنید.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی شراره رخام

بیوگرافی اکبر اقبالی

بیوگرافی اکبر اقبالی

بیوگرافی اکبر اقبالی

کلیپ اجراهای اکبر اقبالی

بریک دنس جالب توسط اکبر اقبالی

 

رقص عربی توسط اکبر اقبالی!

 

حل معما توسط اکبر اقبالی!

 

رقص اکبر اقبالی!

درباره شو ستارگان رنگارنگ

این شو یکی از بهترین شو ها و محبوبترین ها میباشد و آیتم های بسیاری دارد. از جمله این آیتم ها نمیاش طنز با اجرای اکبر اقبالی میباشد. البته اکبر اقبالی تقریبا در تمامی بخش ها حضور دارد! بخش دیگر شو ستارگان رنگارن بخش حرکات آکروباتیک است، بخش مسابقه از قسمت های جذاب این شو است که بیشتر برای خنده و شادی است و در اخر نیز به برندگان جایزه داده میشود. بیت باکس از دیگر بخش های شو ستارگان است و تماشای آن خالی از لطف نیست. بلک لایت شو نیز برنامه جالب و تحسین برانگیز از قسمت های جالب جنگ ستارگان رنگارنگ کیش است که در تاریکی مطلق انجام می شود. بازیگران در این قسمت با لباس های براق در تاریکی به اجرای نمایش زیبا می پردازند.

بخش دیگر نمایش کمدی اسپرت نام دارد. که یک تئاتر کمدی اسپرت از بخش های این برنامه است که به هیچ عنوان نباید آن را از دست داد. این قسمت توسط هنرمندان تئاتر حرفه ای و خوش ذوق اجرا می شود که بسیار زیبا و به یاد ماندنی می باشد. تقلید صدا نیز از بخش های جالب و پرطرفدار این برنامه است و جذاب ترین بخش به نظر ما استنداپ کمدی های این شو است.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی رها خدایاری بازیگر سریال گرگ و میش در شبکه سه

در آخر در این شو باید منتظر سورپرایز شدن نیز باشید! سورپرایز های جالب و دیدنی که برای بینندگان جذابیت دارد و به دلیل همین سورپرایز ها و بخش های متنوع اگر فردی چندین بارهم به این شو برود بازهم برایش جذابیت خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *