بیوگرافی جواد کاظمیان

javad-kazemian-photo-3
ب

بیوگرافی جواد کاظمیان

بیوگرافی جواد کاظمیان

جواد کاظمیان متولد 3 اردیبهشت 1360 در کاشان بازیکن فوتبال ایرانی است که سابقه ی بازی در تیم های پرسپولیس، پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران دارد. شروع فوتبال حرفه ای او در تیم جوانان سایپا بود و پس از آن نیز به تیم بزرگسالان این باشگاه راه یافت. در همان زمان بود که مربی وقت تیم ملی، میروسلاو بلاژویچ جواد کاظمیان را به اردوی تیم ملی دعوت کرد. در ادامه با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا با جواد کاظمیان بیشتر آشنا شده و سوابق وی را بخوانید. همچنین عکس هایی از جواد کاظمیان نیز برای شما در ادامه گذاشته شده است.

دوران باشگاهی جواد کاظمیان

جواد کاظمیان در سال 1381 به باشگاه الاهلی امارات پیوست اما پس از چندماه دوباره به ایران بازگشته و برای سایپا و بعد از آن نیز سه فصل برای پرسپولیس بازی کرد. بعد از جام جهانی 2066 آلمان نیز به باشگاه اماراتی الشعب پیوست و پس از آن در فصل 2007-2008 به الشباب پیوست. در سال 2008 نیز به تیم عجمان رفته اما دوسال بعد از این تیم نیز جدا شد. پس از جدایی نیز به تیم الامارات منتقل شد و چهار فصل نیز در این تیم حضور داشت. پس از آن به ایران بازگشته و به عضویت باشگاه سپاهان در آمد. کاظمیان که یک فصل ناموفق را در سپاهان گذرانده بود دوباره به پرسپولیس بازگشت ولی با قرار گرفتن در لیست مازاد تیم پرسپولیس فسخ قرارداد کرد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی محمد حسین کنعانی‌ زادگان مدافع تیم ملی فوتبال ایران

بیوگرافی جواد کاظمیان

مقام های بین الملی جواد کاظمیان

جواد کاظمیان برای اولین بار در بازی تیم ملی مقابل تیم ملی فوتبال چین حاظر شد و درخشید، همچنین در ترکیب اصلی تیم ملی فوتبال جوانان در جام جهانی 2001 در آرژانتین نیز حضور داشت. گل جواد کاظمیان در مقابل تیم ملی فوتبال ژاپن در بازی های آسیایی 2002 در بوسان کره جنوبی به عنوان برترین گل شناخته شده و مدل طلای مسابقات به همراه تیم زیر بیست و سه سال را به دست آورد. همچنین با تیم ملی فوتبال در سال 2006 در جام جهانی آلمان حضور یافت اما شانسی برای بازی کردن به دست نیاورد.

افتخارات جواد کاظمیان

قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران ۹۰-۸۹ به همراه تیم سپاهان اصفهان
قهرمانی در لیگ برتر فوتبال امارات ۲۰۰۸–۲۰۰۷ به همراه تیم الشباب امارات
نائب قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران ۹۲–۱۳۹۱ به همراه باشگاه تراکتورسازی تبریز
قهرمانی جام حذفی ۹۳–۱۳۹۲ به همراه باشگاه تراکتورسازی تبریز
دومین گلزن باشگاه فوتبال پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر

بیوگرافی جواد کاظمیان

 

باشگاه های جواد کاظمیان

باشگاه ها و بازی ها به ترتیب سال نوشته شده اند!
او ابتدا در باشگاه جوانان بانک ملی و سپس سایپا بازی کرد. او در باشگاه های حرفه ای سایپا با 41 بازی، الاهلی با 16 بازی، سایپا 12 بازی، پرسپولیس تهران 77 بازی، الشعب 20 بازی، الشباب 15 بازی، عجمان 45 بازی، الامارات 17 بازی، سپاهان 21 بازی، پرسپولیس 39 بازی، تراکتورسازی 30 بازی، صبای قم 7 بازی را انجام داده است. همچنین از سال 2000 به مدت یک سال در تیم ملی جوانان زیر 20 سال 13 بازی، از 2001 تا 2033 در تیم زیر 23 سال ایران 12 بازی و از 2001 تا 2011، 44 بازی را انجام داده است.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی میسی ویلیامز (آریا استارک) بازیگربازی تاج و تخت

اطلاعات تکمیلی

او 173 سانتی متر قد دارد و هم اکنون نیز در پرسپولیس بازی میکند.

آدرس اینستاگرام: javadkazemian

نظر شما در رابطه با جواد کاظمیان چیست؟!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *