بیوگرافی کیمیا گیلانی

Kimia-Gilani-4

بیوگرافی کیمیا گیلانی

بیوگرافی کیمیا گیلانی

کیمیا گیلانی متولد 12 مرداد 1371 در شهر تهران، مجری و بازیگر معروف ایرانی است که کار حرفه ای خود را از سال 1385 آغاز کرده است. اولین برنامه تلوزیونی کیمیا گیلانی خط خطی نیمرخ بود که از شبکه یک صدا و سیمای ایران پخش میشد. پس از آن نیز مجری برنامه نوجوان شبکه پنج به نام نردبان، مثل تو مثبت من شد. در سال نود و یک نیز به عنوان مجری و بازیگر در برنامه کودک رنگین کمان در شبکه پنج کار کرد و همچنین نویسندگی این برنامه را نیز برعهده گرفت که اولین کار نویسندگی او بود. در ادامه با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا بیوگرافی کیمیا گیلانی را به صورت کامل مورد مطالعه قرار دهید. همچنین عکس های کیمیا گیلانی نیز برای شما به اشتراک گذاشته شده است.

او به عنوان بازیگر در سریال روزهای بزرگ کار کرده است که به گفته ی خودش موفق ترین کار اوست. دومین کار بازیگری او در سال نود و شش و بازی در سریال کمدی افسانه هزار پایان است. پس از این اتفاق گفت که بازیگری را دوست دارد زیرا شیرین تر است. در کارنامه کاری او نویسندگی برای مجموعه شکر آباد، رنگین کمان و برخی آیتم های نمایشی فیتیله وجود دارد. در تله فیلم های روزهای بزرگ و فردا در دستان توست بازی کرده است و اجرای برنامه نوجوان شبکه یک، مثل تو، نردبان، امید ایران، سیمای مدرسه، مثبت من، رنگین کمان و قاصدک را بر عهده داشته است. پیج اینستاگرام کیمیا گیلانی به ادرس kimia.gilani فعال است و با فالو کردن او میتوانید از آخرین اخبارها و کارهای او مطلع شوید.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی خشایار الوند و جزییات فوت او

مدرک تحصیلی کیمیا گیلانی فوق لیسانس در رشته مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی است. او گفته است که مرتضی پاشایی خواننده مورد علاقه ی او بود و به کنسرت هایش میرفت. همچنین علاقه ای به محسن یگانه دارد و بازیگر مورد علاقه اش نیز شهاب حسینی است. او هنوز ازدواج نکرده است و مجرد است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *