بیوگرافی مبینا نصیری

mobina-nasiri-photo-1
ب

بیوگرافی مبینا نصیری

بیوگرافی مبینا نصیری

مبینا نصیری مجری برنامه های تلوزیونی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است. وی در 5 اردیبهشت 1368 در شهر تهران متولد شده است و لیسانس مترجمی زبان دارد. مبینا نصیری ابتدا برای ورود به عرصه اجرا از طریق رادیو شروع به گویندگی و مجری گری کرد و موفقیت هایی را در رادیو کسب کرد. در ادامه با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا بیوگرافی مبینا نصیری را کامل مورد مطالعه قرار دهید.

 

زندگی نامه و بیوگرافی مبینا نصیری

مبینا نصیری متولد 5 اردیبهشت 1368 مجری سرشناس تلوزیون ایرانی است. او لیسانس زبان دارد و در ابتدای کارش در رادیو مشغول به کار بود. او گفته است که از کودکی به کار گویندگی علاقه داشته است و صدایش را ضبط میکرده است! او در سال 1388 و در سن بیست سالگی با قبول شدن در آزمون تست رادیو و سپس شرکت در کلاس های آموزشی وارد این حرفه شد. پس از مدتی مشغول شدن به در رادیو صدای آشنا به رادیو جوان رفت و عنوان منتخب گویندگی را در جشنواره جوانه به دست آورد. او به واسطه یکی از دوستانش به استدیو آوا در یوسف آباد معرفی شده بود و در آنجا با حضور استایدی همچون بهروز رضوی، ژاله صادقیان، نصر الله مدقالچی شروع به آموزش دیدن کرد و روش های خواندن تیزر و نریشن را از آقای کاظمی آموخت.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی پروانه معصومی بازیگر سینما و تلویزیون

 

بیوگرافی مبینا نصیری

 

از ورود به تلوزیون تا ممنوع التصویر شدن

او قبل از ورود به سیمای خانواده جسته و گریسته با تلوزیون همکاری های داشته است، برای مثال، برای گروه کودک و نوجوان شبکه دو برنامه آفتابگردان را اجرا کرده بود و در شبکه جام جم نیز برنامه جوانی و پزشکی زیتون را اجرا کرد. مبینا نصیری به دلیل یک سوتی کوچک مدت زیادی ممنوع التصویر بود. او در پاییز سال 92 در بخش خواندن نظرات پیامکی یکی از بینندگان که او را جیگر خطاب کرده بود و آنرا به طور کامل در برابر اصرارهای مجری مرد برنامه خواند و حواشی را ایجاد کرد. اما اصل ماجر از این قرار بود که نویسنده مطلبی را به او داده بود که آنرا بخواند و حتی آن مطلب پیامک بیننده های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده بود. او در پایان یک جمله کلمه ای نوشته بود و قرار بود مبینا نصیری با آن شوخی کند و البته اشاره ای هم به شخصیت عروسکی کلاه قرمزی داشت. همکار او نیز بدون اطلاع از سناریو در حالیکه اصلا حق دخالت در این آیتم را نداشت چیزهایی گفت که منجر به اخراج نویسنده از شبکه و دوسال ممنوع التصویری مبینا نصیری شد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی شراره درشتی و حواشی بیماری سرطان او

 

نویسندگی و ترجمه

مبینا نصیری که رشته ی اصلی اش نیز زبان انگلیسی است به نوشتن کتاب و مترجمی نیز علاقه دارد. او به مترجمی میپردازد و معتقد است این مسئله در کار اجراها نیز کمک بسیاری به او میکند. او سعی کرد کتابی را جمع آوری کند تخت عنوان سخنان بهترین مجریان دنیا و در آن راهکارها و پیشنهادهای آنها را به زبان فارسی نوشته است. همچنین او یک کتاب نیز با همکاری واحد پژوهش سیما منتشر کرده است که در رابطه با تکنیک های اجرا میشود.

 

بیوگرافی مبینا نصیری

همسر مبینا نصیری

مبینا نصیری در سال 1396 با یکی از مجری های سرشناس ایرانی ازدواج کرده است.

 

برنامه های تلوزیونی مبینا نصیری

  • آفتابگردان – شبکه دو
  • جوانی – شبکه جام جم
  • برنامه زیتون – شبکه جام جم
  • برنامه سیما خانواده – شبکه یک
  • برنامه صعود – شبکه آموزش
  • برنامه صبح بخیر ایران – شبکه یک
  • برنامه امروز هنوز تمام نشده – شبکه یک
  • برنامه شبکه هر ایرانی – شبکه یک
  • ویژه برنامه تحویل سال نو ۹۳ – شبکه یک
  • برنامه اینجا ایران است – شبکه جام جم

 

اجرای چالش دله علی توسط مبینا نصیری:

 

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی غلامحسین لطفی بازیگر سینما و تلویزیون

شما میتوانید مبینا نصیری را در اینستاگرام با آیدی mobinanasirioriginal دنبال کنید. امیدواریم بیوگرافی مبینا نصیری برای شما مفید بوده باشد. نظر شما در رابطه با این مجری خوب ایرانی چیست؟!

دانلود رمان هبوطدانلود رمان هبوط مطلب تصادفی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *