بیوگرافی نانسی سویتلند

Nancy-Sweetland
ب

بیوگرافی نانسی سویتلند

بیوگرافی نانسی سویتلند

نانسی سویتلند نویسنده ای است که در سن 73 سالگی از پل بلندی در کریستوچر نیوزلند به انجام بانجی جامپینگ (پرش از ارتفاع با کش) پرداخت زیرا معتقد است انسان باید کامل زندگی کند! و همین قضیه را نیز در قلب رمان هایش میتوان یافت. از دیگر کارهای عجیب غریب نانسی سویتلند میتوان به زیپ لینینگ در مکزیک، و بالن سواری بر فراز گله های فیل های آفریقایی اشاره کرد. او همچنین گفته است که قصد دارد با چتر از آسمان فرود بیاید اما به دلیل سن زیاد و احتمال شکستن استخوان ها شاید از این کار اجتناب کند. نانسی سویتلند به بیش از 75 کشور سفر کرده است و همیشه به دنبال چیزهای جدید و پر جنب و جوش برای تجربه کردن است. در ادامه با مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا بیوگرافی نانسی سویتلند را به طور کامل بخوانید.

زندگی نامه و بیوگرافی نانسی سویتلند

نانسی سویتلند، نویسنده و مادر بزرگی 73 ساله است که کارهای پر هیجان و بسیاری کرده است و همین امر نیز اورا از بسیاری نویسندگان متمایز و خاص کرده است. از علاقه مندی های او میتوان به کتاب خواندن، بازی گلف، Pickle Ball و همچنین Scrabble and Bridge و نوشتن اشاره کرد. او در سن 13 سالگی از مدرسه اخراج شد اما با این حال موفق به دریافت بیش از 65 جایزه منطقه ای و ملی در ادبیات: رمان، شعر، مقالات و… شده است. طبق گفته ی خودش او عاشقانه و پر رمز و راز داستان ها و کتاب های تصویری کودکان را مینویسد و همیشه حداقل یک کتاب درحال نوشتن دارد. او خانواده ای شامل هفت فرزند و سی و یک نوه دارد. او میگوید هیچگاه زندگی کسل کننده ای ندارد و این همان چیزی است که دوست دارد.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی محمد مایلی کهن سرمربی سابق تیم ملی ایران

بیوگرافی نانسی سویتلند

کتاب های نانسی سویتلند

از کتاب های نانسی سویتلند میتوان به The Perfect Suspect و Yelly Kelly/ Kelly, el griton (Bilingual) و The Totaled Man و The Basket Case و If I Could و… اشاره کرد.

 

وبسایت نانسی سویتلند به آدرس www.nancysweetlandwrites.com فعال است و شما میتوانید با مراجعه به آن، یکی از کتاب های نانسی سویتلند را به صورت رایگان بخوانید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *