ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

بیوگرافی صبا کمالی

saba-kamali-photo-3

بیوگرافی صبا کمالی

بیوگرافی صبا کمالی

صبا کمالی متولد 24 بهمن 1355 در شهر ساری، بازیگر تئاتر، سینما و تلوزیون ایرانی است که از سال 1376 در تئاتر فعالیت میکند. او در سال 1378 مدرک کارشناسی خود را از دانشکده سینما و تئاتر دریافت کرد و همچنین مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و اجرایی را داراست. دوسال بعد از شروع فعالیتش در تئاتر، یعنی از سال 1378 نیز به تلوزیون و سینما نیز راه یافت. در ادامه با بخش بیوگرافی بازیگران در مجله ی اینترنتی ایلیاد همراه باشید تا بیوگرافی صبا کمالی را کامل مورد مطالعه قرار دهید.

زندگی نامه و بیوگرافی صبا کمالی

صبا کمالی، متولد 24 بهمن 1355 میباشد. او فعالیت هنری اش را از سال 1376 در تئاتر آغاز کرد و با بازی در مجموعه کیف انگلیسی در سال 1378 نیز وارد تلوزیون شد. در همان سال با بازی در فیلم متولد ماه مهر نیز سینما را تجربه کرد. پس از یک سال او با حضور در سریال پس از باران به شهرت فراوانی دست یافت و بازی در سریال های رستگاران و آینه‌های نشکن شهرتش بیشتر شد. او در رابطه با خودش گفته است که از نظر توانایی هیچ چیز کم ندارد، در شمال دانشگاه دولتی قبول شده است و در همان اوایل نیز جایزه اول بازیگری را هم در ایران و هم در خارج از کشور گرفته است. اما پس از سال ها دلایلی موجب کم کار شدن وی شده است.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی الهام حمیدی به همراه جزییات ازدواج مجدد

 

بیوگرافی صبا کمالی

 

او گفته است که بابت هر جواب ردی به پیشنهادهای وقیحانه‌ی تهیه کنندگان داده است پنج سال به عقب بازگشته است. او اینگونه افراد را موجوداتی حقیر نامیده است! همچنین صبا کمالی گفته است یکبارتهیه کننده‌ای که خودش را منتسب به فلان وزارتخانه کرده، ساعت سه صبح میخواست به زور وارد خانه اش شود و اورا با فحش ناموس بیرون کرده است! همچنین صبا کمالی در این رابطه گفت از این موراد آنقدر زیاد وجود دارد که میتوان ازشان مثنوی هفتاد من سرود!

 

وضعیت مالی صباکمالی

رشته اصلی صبا کمالی نویسندگی است و گفته است به دلیل جنب و جوش زیاد نویسندگی را برای سن بالاتر گذاشته است! او در سال 1376 با حسین پناهی کار میکرد و وقتی شعرهایش را میخواند حسین پناهی به او میگفت شعرهایش را چاپ کند اما او هم اکنون از اینکه به حرفش گوش نداده است بسیار پشیمان است. پس از کمرنگ شدنش در عرصه سینما و تلوزیون و تئاتر، به با کمک یکی از دوستانش به طراحی مد و لباس روی اورد و عمده فعالیتش در این کار متمرکز است. او گفته است در 15 سالی که تئاتر کار کرده است سرجمع 150 ملیون تومان هم از تئاتر درامد کسب نکرده است اما از زمانی که وارد عرصه مد شده است نسبت به مال دنیا بی نیاز شده است!

پیشنهاد ایلیاد
دانلود رمان آخرش قشنگه پی دی اف - Akharaesh Ghashange

 

بیوگرافی صبا کمالی

 

همسر صبا کمالی

صبا کمالی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است.

او گفته است که عاشق خیابان انقلاب است و خاطرات زیادی در آنجا و دوران دانشجویی‌اش دارد. و خیلی وقت‌ها از خیابان انقلاب تا ولیعصر را پیاده روی میکند.

شما میتوانید صبا کمالی را در اینستاگرام با ادرس  saba.kamali.art دنبال کنید.

 

فیلم شناسی صبا کمالی

سینمایی

امپراتور جهنم (۱۳۹۵)
همیشه پای یک زن در میان است (۱۳۸۶)
بوتیک (۱۳۸۲)
چشمان سیاه (۱۳۸۱)
متولد ماه مهر (۱۳۷۸)

 

مجموعه تلویزیونی

۱۳۸۱ مهمان‌پذیر طوبی
۱۳۷۹ پس از باران
۱۳۸۷ رستگاران
۱۳۸۷ آینه‌های نشکن
۱۳۸۲ راز شیوا
۱۳۷۸ کیف انگلیسی
۱۳۸۹ خوش‌نشین‌ها
تله‌فیلم «سکوت مطلق»
۱۳۸۴ شهریار
روزگار قریب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *