بیوگرافی آیدین خطایی ورزشکار و بازیگر

  بیوگرافی آیدین خطایی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی آیدین خطایی را برای شما اماده کرده ایم. آیدین خطایی متولد 24 اردیبهشت ماه سال 1363 در تهران می باشد. در مسابقات قویترین مردان آهنین به شهرت رسید، حالا وارد عرصه بازیگری نیز می باشد.

  بیوگرافی کامیار واینر معروف اینستاگرام

  بیوگرافی کامیار

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کامیار  را برای شما اماده کرده ایم. کامیار متولد 26 آذر ماه سال 1373 در شهر ساوه اراک می باشد که با نام هنری Kamyar696 شناخته شد. در کنار شهرت در اینستاگرام مربی بدنسازی و ورزسکاری خرفه ای نیز می باشد. واینر اصطلاحا به افراد سازنده کلیپ های طنز در شبکه های اجتماعی گفته می شود.

  جزییات برنامه عصر جدید به همراه معرفی داروان

  در این مطلب  مجله ی اینترنتی ایلیاد مطالبی جالب از برنامه عصر جدید را برای شما اماده کرده ایم. برنامه عصر جدید یک برنامه استعدادیابی از شبکه 3 سیما می باشد. مجری برنامه احسان علیخانی است و چهار دارو در برنامه می باشند که امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و دکتر بشیر حسینی می باشند.

  بیوگرافی حامد نیک پی نوازنده و خواننده سنتی ایرانی

  بیوگرافی حامد نیک پی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی حامد نیک پی را برای شما اماده کرده ایم. حامد نیک پی متولد 20 مهر ماه سال 1356 در تهران می باشد.فعالیت او در حامد نیک‌پی خواننده سبک تلفیقی، نوازنده سازهای سه‌تار، تنبور، عود، تار، دف و آهنگساز ایرانی است.

  بیوگرافی نگین پارسا خواننده زن همراه حمید عسگری

  بیوگرافی نگین پارسا

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی نگین پارسا را برای شما اماده کرده ایم. نگین پارسا متود 5 دی ماه سال 1369 در تهران می باشد. او در زمینه خوانندگی و نوازندگی تبحر دارد.

  بیوگرافی الهام حمیدی به همراه جزییات ازدواج مجدد

  بیوگرافی الهام حمیدی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی الهام حمیدی را برای شما اماده کرده ایم. الهام حمیدی متولد 8 آذر ماه سال 1356 در تهران می باشد. وی در زمینه بازیگری سینما و تلویزیون فعالیت دارد.

  بیوگرافی اسی خواننده لس آنجلسی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی اسی را برای شما اماده کرده ایم. اسی خواننده لس آنجلسی که توانست با ترانه هایی مانند دبی دبی و قبول قبول بسیار مشهور شود.

  بیوگرافی پاشا رستمی بازیگر سریال گرگ و میش

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافیپاشا رستمی را برای شما اماده کرده ایم. پاشا رستمی متولد تیرماه سال 1363 در تهران می باشد. در حال حاضر بازیگر نقش حامد در سریال گرگ و میش در شبکه سوم سیما است.

  بیوگرافی المیرا دهقانی بازیگر سریال گرگ و میش

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی المیرا دهقانی را برای شما اماده کرده ایم. المیرا دهقانی متولد سال 1373 در شیراز می باشد که با بازی در سریال  گرگ و میش از شبکه 3 سیما توانست به  شهرت برسد.

  ماجرای بهم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

  عقد پرستو صالحی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد  ماجرای بهم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی را برای شما اماده کرده ایم. پرستو صالحی متولد 9 آبان سال 1356 در تهران می باشد. پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت فراوانی رسید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.