ازدواج مجدد همسر شهید حججی

hojaji

ازدواج مجدد همسر شهید حججی

شهید حججی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد متنی در مورد ازدواج مجدد همسر شهید حججی را برای شما آماده کرده ایم. محسن حججی متولد سال 1370 در شهر اصفهان بود. حججی در مرداد ماه سال 1396 در مرز سوریه و عرق توسط نیروهای داعشی به شهادت رسید. اما چند روزی است که اخباری در فضای مجازی در حال انتشار است که خبر از ازدواج مجدد همسر شهید حججی دارد.

ازدواج مجدد همسر شهید حججی

در سال گذشته حرف و شایعات بسیاری در مورد ازدواج همسر شهید حججی در فضای مجازی وجود داشت. صحبت از این بود که همسران شهیدان مدافع حرم را نباید تنها گذاشت و همچنین آنان نیز حق  دارند که ازدواج مجدد نمایند.

در ادامه چند روزی هست که خبر ازدواج مجدد همسر شهید محسن حججی در فضای مجازی پیچیده و این خبر باعث بروز واکنش های بسیاری میان مردم شده که عده ای مثبت بوده و موافق این کار و عده ای دیگر منفی و مخالف. اما در نهایت باید به این موضوع باور داشت که این حرکت همسر شهید باعث می شود یک کار مثبت در این زمینه انجام شود و شاید راه برای ازدواج همسران شهدای دیگر نیز هموارتر شود.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی کارلوس کی‌روش سرمربی سایق تیم ملی فوتبال ایران

این بحث و گفتگوها تا جایی بالا گرفت که مادر و پدر شهید نامه ای را به عنوان تبریک برای عروس سابق خود نوشتند و منتشر نمودند که در ادامه مشاهده خواهید نمود.

 

شهید حججی

همسر شهید محسن حججی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *