ازدواج گوگوش و رها اعتمادی به همراه آخرین و جدیدترین جزییات

gogosh

ازدواج گوگوش و رها اعتمادی به همراه آخرین و جدیدترین جزییات

ازدواج گوگوش و رها اعتمادی

در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد  جزییاتی از ازدواج گوگوش و رها اعتمادی را برای شما اماده کرده ایم. رها اعتمادی ترانه سرا و همچنین مجری شبکه من و تو در برنامه های آکادمی موسیقی گوگوش و استیج  با شاه ماهی موسیقی هنر ایران ، گوگوش ازدواج کرد.

ازدواج گوگوش و رها اعتمادی به همراه آخرین و جدیدترین جزییات

 

رها اعتمادی

 رها اعتمادی متولد 12 آبان 1363 در تهران که در همان دوران نوزادی حدود 9ماهگی به همراه والدین از ایران به سوئد مهاجرت نمودند. رها اعتمادی پس از آن به آمریکا برای تحصیل رفت و در رشته روانشناسی و جامعه‌شناسی ادامه تحصیل داد و در نهایت به لندن آمد و در شبکه من و تو به عنوان مجری و تهیه کننده و کارگردان مشغول به کار شد.

از کارهای شاخص رها اعتمادی در شبکه من و تو می توان به  آکادمی موسیقی گوگوش، گریتست هیتس، در تبعید، رضا شاه، از تهران تا قاهره، جواب، بهترین‌ها، استیج و مستند پیشوای آلمان و “شب بود” اشاره نمود. همکاری رها اعتمادی در سال 2017 به دنبال اتهام تجاوز به پسری 11 ساله با من و تو پایان یافت و دوباره به آمریکا و شهر لس آنجلس نقل مکان نمود.

پیشنهاد ایلیاد
بیوگرافی فرنوش شیخی والیبالیست تیم ملی و درگذشت پدرش

رها اعتمادی تنیس را به صورت حرفه ای بازی می کند و همچنین در این رشته مربی نیز می باشد.

پاسخ گوگوش به شایعه ازدواجش با رها اعتمادی

 

ازدواج گوگوش و رها اعتمادی

ازدواج گوگوش و رها اعتمادی

گوگوش

فائقه آتشین با نام هنری گوگوش خواننده و بازیگر معروف ایرانی می باشد که در سال 1329 متولد شده و پس از انقلاب به لس آنجلس نقل مکان نمود. از دواج های قبلی گوگوش با محمود قربانی، بهروز وثوقی، همایون مصداقی، مسعود کیمیایی بوده است.

همچنین در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش در شبکه من و تو به عنوان داور حضور داشت و با رها اعتمادی همکاری داشتند. رها اعتمادی به عنوان ترانه سرای چند آهنگ و آلبوم وی نیز بوده است.

گوگوش با 68 سال سن و رها اعتمادی با 34 سال سن با توجه به اخباری که بر روی صفحات مجازی پخش شده با یکدگیر ازدواج نمودند و موضوع عجیب اختلاف سن این دو نفر می باشد.

 

شبکه های اجتماعی گوگوش

Instagram

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *