بیوگرافی عباس قانع گزارشگر ورزشی

  بیوگرافی عباس قانع

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی عباس قانع را برای شما اماده کرده ایم. عباس قانع متولد 14 تیر ماه سال 1368 در شهر یزد می باشد. فعالیت او در زمینه گزازشگری فوتبال و والیبال و مجری گری می باشد.

  بیوگرافی عباس قانع گزارشگر ورزشی

   

  فعالیت حرفه ای

  وی اولین گزارش خود را در سن 17 سالگی در، دور ششم لیگ برتر فوتبال انجام داد. پس از ان گزارش های فوتبال، والیبال، هندبال را در کارنامه کاری خود جای داد. وی دارای مدرک مربیگری B از AFC می باشد.

  عباس قانع در رشته های  فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی،والیبال، والیبال ساحلی، والیبال نشسته، هندبال، بسکتبال، بسکتبال با ویلچر، کشتی، گلبال، اسکواش، سوارکاری و زیبایی اسب نیز توانایی و مهارت در گزارشگری را دارا می باشد.

  چیزی که باعث شد وی به سرعت محبوب و معروف شود سبک گزارش های عجیبش بود ببسیار هیجانی و خارج از چهارچوب کلیشه ای سایر گزارشگران که بیینده و یا شنونده را به وجد می آورد. عباس قانع در مورد گزارش های هیجانی خود و یادگیری این سبک به الگو برداری از گزارشگران انگلیسی و آمریکای لاتین اشاره کرده است.

   

  بیوگرافی عباس قانع

  بیوگرافی عباس قانع

   

  زندگی شخصی

  عباس قانع متولد شهر اشکذر یزد می باشد. پدر او کشاورز است و از کلاس سوم ابتدایی عاشق گزارشگری فوتبال شد. او ازدواج کرده و دارای یک دختر می باشد.

ارسال دیدگاه

فیلم سوپر20016فیلم سوپر20016 مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.