دستگیری مرضیه هاشمی در آمریکا به همراه جزییات دستگیری

  دستگیری مرضیه هاشمی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مرضیه هاشمی را برای شما اماده کرده ایم. مرضیه هاشمی متولد سال 1959 در نیواورلئان آمریکا می باشد. مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه پرس تی وی ایران بود که روز 23 دی ماه سال 1397 در آمریکا بازداشت شد.

  دستگیری مرضیه هاشمی در آمریکا به همراه جزییات دستگیری

  مرضیه هاشمی که ملیتی آمریکایی دارد و پس از اینکه مسلمان شد، شهروند ایران شد و نام مرضیه هاشمی را برای خود برگزید.
  مرضیه هاشمی در سن 22 سالگی که در آمریکا مشغول تحصیل در رشته خبرنگاری بود و به صورت اتفاقی در طی تحقیقاتی در مورد حجاب و اسلام به این دین و موضوعات علاقه مند شد و در نهایت دین اسلام را انتخاب نمود و مسلمان شد.

  مرضیه هاشمی در سال 67 همراه فرزند و همسر خود به ایران مهاحرت نمود. فعالیت در حوزه خبر و خبرنگاری و مستند سازی را برای چندین سال ادامه داد تا اینکه خبرنگار و مجری شبکه پرس تی وی ایران شد. پرس تی وی شبکه انگلیسی زبان ایرانی و مربوط به جمهوری اسلامی می باشد.

  وی ساخت یک مستند جنجالی را در کارنامه کاری خود دارد که تقاطع نام داشت و در مورد اتفاقات و حواشی مرگ ندا آقا سلطان ساخته شده بود.

  دستگیری مرضیه هاشمی

  بیوگرافی مرضیه هاشمی

  دستگیری مرضیه هاشمی
  مرضیه که برای عیادت از برادر بیمار خود که در آمریکا بود به این کشور سفر کرد.اما در تاریخ 23 دی ماه سال 1397 به محض ورود به فرودگاه آمریکا دستگیر شد.
  طبق اظهارات فرزندان وی در هنگام دستگیری و حبس به اجبار حجاب را از او گرفتند و از دادن غذای حلال به او امتناع کردند.خبر دستگیری او بازتاب گسترده ای در جهان و مجامع بین المللی داشته و بسیاری از نهاد ها خواستار آزادی وی شدند.

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4٫00 out of 5)
  Loading...

ارسال دیدگاه

بیوگرافی پانته آ بهرامبیوگرافی پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.