بیوگرافی ایرینا شایک مدل معروف روسی

  بیوگرافی ایرینا شایک

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی ایرینا شایک را برای شما اماده کرده ایم. ایرینا شایک  متولد 6 ژانویه سال 1986 در روسیه می باشد. او یک مدل روسی بود که ازدواج اش با رونالدو و سپس با بردلی کوپر او را به شدت به شهرت رساند.

  بیوگرافی کامیار واینر معروف اینستاگرام

  بیوگرافی کامیار

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کامیار  را برای شما اماده کرده ایم. کامیار متولد 26 آذر ماه سال 1373 در شهر ساوه اراک می باشد که با نام هنری Kamyar696 شناخته شد. در کنار شهرت در اینستاگرام مربی بدنسازی و ورزسکاری خرفه ای نیز می باشد. واینر اصطلاحا به افراد سازنده کلیپ های طنز در شبکه های اجتماعی گفته می شود.

  بیوگرافی امیر علی اکبری کشتی گیر و قهرمان MMA

  بیوگرافی امیر علی اکبری

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی امیر علی اکبری را برای شما اماده کرده ایم. امیر علی اکبری متولد 20 آذر ماه سال 1366 در سراب می باشد. فعالیت وی در زمینه کشتی و بوکس و مسابقات MMA می باشد.

  بیوگرافی مارک ویلموتس سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران

  بیوگرافی مارک ویلموتس

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی مارک ویلموتس را برای شما اماده کرده ایم. مارک ویلموتس  متولد 22 فوریه سال 1969 در بلژیک می باشد لو در گذشته فوتبالیست بوده و در حال حاضر کار مربیگری را دنبال می کند و به تازگی با فدراسیون فوتبال ایران برای مربی گری تیم ایران به توافق رسیده است.

  بیوگرافی عسل امیرپور همسر سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون

  بیوگرافی عسل امیرپور

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی عسل امیرپور را برای شما اماده کرده ایم. عسل امیرپور همسر سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. او متولد سال 1362 است.

  بیوگرافی ماهان رحمانی بازیکن تیم پیکان

  بیوگرافی ماهان رحمانی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی ماهان رحمانی را برای شما اماده کرده ایم. ماهان رحمانی متولد سال 1375 در تهران می باشد. در حا حاضر بازیکن تیم فوتبال پیکان تهران می باشد.

  ازدواج گوگوش و رها اعتمادی به همراه آخرین و جدیدترین جزییات

  ازدواج گوگوش و رها اعتمادی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد  جزییاتی از ازدواج گوگوش و رها اعتمادی را برای شما اماده کرده ایم. رها اعتمادی ترانه سرا و همچنین مجری شبکه من و تو در برنامه های آکادمی موسیقی گوگوش و استیج  با شاه ماهی موسیقی هنر ایران ، گوگوش ازدواج کرد.

  بیوگرافی کامی یوسفی به همراه عکس

  بیوگرافی کامی یوسفی

   

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی کامی یوسفی را برای شما اماده کرده ایم. کامی یوسفی یکی از افراد مشهور در دنیای مجازی و فضای اینستاگرام می باشد. فعالیت وی بیشتر در زمینه رقص و همچنین ساخت کلیپ های فان می باشد.

  بیوگرافی سلمان خدادادی نماینده 5 دوره مجلس و بررسی اتهام تجاوز

  بیوگرافی سلمان خدادادی

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی سلمان خدادادی را برای شما اماده کرده ایم. سلمان خدادادی متولد سال 1341 در شهر ملکان از از توابع استان آذربایجان شرقی می باشد. همچنین فرمانده سابق سپاه ملکان نیز می باشد.

  بیوگرافی ماریو بودیمیر بازیکن و مهاجم کروات پرسپولیس

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی ماریو بودیمیر را برای شما اماده کرده ایم. ماریو بودیمیر متولد در  ۱۲ ام فوریهٔ سال ۱۹۸۶ چشم به جهان گشود.

  وی که  32 سال سن دارد و در شهر سینی کرواسی متولد شده است و دارای قد  193 سانتی متر متر است در میان بهترین بازیکنان خط حمله قرار می گیرد. زیرا قد بلند یک مزیت برای سرزنی فوق العاده در پست مهاجم میان فوتبالیست ها می باشد.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.