بیوگرافی ایرینا شایک مدل معروف روسی

  بیوگرافی ایرینا شایک

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد بیوگرافی ایرینا شایک را برای شما اماده کرده ایم. ایرینا شایک  متولد 6 ژانویه سال 1986 در روسیه می باشد. او یک مدل روسی بود که ازدواج اش با رونالدو و سپس با بردلی کوپر او را به شدت به شهرت رساند.

  بیوگرافی ایرینا شایک مدل معروف روسی

   

  تحصیلات

  تا پایان دبیرستان درس خوانده است، سپس از مدرسه زیبایی به عرصه مدلینگ وارد شد.

   

  فعالیت حرفه ای

  از سال 1992 وقتی 6 ساله بود نواختن پیانو را شروع کرد و از 9 سالگی وارد مدرسه موسیقی شد و تا 16 سالگی نوازندگی خیلی از سازها را یاد گرفت.

  در 14 سالگی شغل بازاریابی را پیش گرفت.

  در نهایت به همراه خواهر بزرگ اش به مدرسه زیبایی رفت و در آنجا زمانی که 18 ساله بود به مسابقه زیبایی دوشیزه چلیابینسک 2004 دعوت شد.

  در این مسابقه چهره اش برای شرکت های مدلینگ شناخته شد

  در 19 سالگی کار خود را در فرانسه و شهر پاریس آغاز کرد و سال 2007 در 21 سالگی جایگزین مانکن مشهور شرکت مدل لباس ایتالیایی Intimissimi شد.این شرکت شایک را در سال 2010 سفیر رسمی برند خود کرد.

  در سال 2014 وقتی 28 ساله بود در فیلم سینمایی هرکول همراه با دوئین جانسور در نقش مگارا اولین تجربه بازیگری اش را بدست آورد. سال 2016 نیز در یک ایپزود سریال Inside Amy Schumer حضور داشت.

  این مدل مشهور حامی مالی بازسازی بخش کودکان یک بیمارستان محلی بود، اکنون شایاک حامی و سفیر رسمی خیریه معروف Pomogi در روسیه است

  بیوگرافی ایرینا شایک

  بیوگرافی ایرینا شایک

  زندگی شخصی

  ایرینا در شهر یمانژلینسک روسیه متولد شده است.

  پدرش از ترکان باشقیر روسیه و معدنچی زغال سنگ و مادرش خانم اولگا معلم موسیقی مهد کودک بود او  یک برادر و یک خواهر دارد.

  نام خانوادگی اش به معنای (شیخ الاسلام) است : Irina Shayk

  ایرینا در سال 2010 وقتی 24 ساله بود با کریستین رونالدو 25 ساله وارد رابطه عاشقانه ای شد و با هم ازدواج کردند اما 5 سال بعد در ژانویه سال 2015 این رابطه به جدایی ختم شد.

  شایک بعد از طلاق از رونالدو گفته بود من دوست دارم با مردی زندگی کنم که صادق و وفادار باشد، فکر می کنم این مسئله بسیار مهمی است.

  سپس مدتی با مدیر برنامه هایش علی کاووسی وارد رابطه کوتاه مدت شد و عکس های جنجالی دونفری را منتشر دادند که شایعه ارتباط این دو را تقویت می کرد.

  ایرینا بعد از 4 ماه از طلاق با رونالدو و مدتی ارتباط با علی کاووسی در بهار سال 2015 با یک بازیگر مشهور آمریکایی بنام بردلی کوپر زندگی مشترک خود را آغاز کرد.

  این زوج در سال 2017 صاحب یک دختر بنام لئو شدند در نهایت بعد از 4 سال زندگی مشترک ایرینا با بردلی نیز به بن بست رسید و سال 2019 خبر جدایی آنها منتشر شد.

   

ارسال دیدگاه

بیوگرافی جمشید مشایخی بازیگر سینما و تلویزیون مطلب تصادفی
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.