ویروس کرونا و راه های پیشگیری از آن

   

  ویروس کرونا

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعاتی در مورد ویروس کرونا و راه های پیشگیری از آن را برای شما اماده کرده ایم. واژه “کروناویروس” از کلمه لاتین “corona” یا کلمه یونانی “κορώνη” به معنی تاج یا هاله گرفته شده‌است. این واژه به مشخصه ظاهری ویریون‌ها (شکل عفونی ویروس) که در زیر میکروسکوپ الکترونی دیده می‌شود، اشاره دارد که حاشیه‌ای از سطح بزرگ و پیازدار داشته و یادآور تصویری از یک تاج سلطنتی یا تاج خورشیدی است.

  بررسی خواص و فواید ماهی کپور

  فواید ماهی کپور

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعاتی در مورد فواید ماهی کپور را برای شما اماده کرده ایم. فواید ماهی کپور بسیار است که می توان گفت بر سلامتی بدن تاثیر بسیاری دارد. در ادامه به صورت کامل این مطالب را توضیح خواهیم داد.

  بررسی تاثیرات و خواص ژلاتین بر سلامت پوست و مو

  خواص ژلاتین

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد متنی در مورد تاثیرات و خواص ژلاتین بر سلامت پوست و مو را برای شما اماده کرده ایم. ژلاتین شاید همیشه به عنوان یک ماده خوراکی در نظر گرفته شده باشد اما در همین حال می تواند تاثیرات بسیار شگرفی را بر سلامت پوست و مو ورشد موها داشته باشد.

  راه های پیشگری و درمان عفونت مثانه و رحم

  عفونت مثانه

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعاتی در مورد پیشگری و درمان عفونت مثانه و رحم را برای شما اماده کرده ایم. عفونت مثانه و رحم از جمله عفونت های شایع خصوصا در میان خانم ها می باشد که باعث التهاب  در مجاری اردرار می شود.

  روش هایی برای جرم گیری دندان به صورت خانگی

  جرم گیری دندان

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد روش هایی برای جرم گیری دندان را برای شما اماده کرده ایم. جرم گیری دندان می تواند باعث شود دندان های شما زیبا بمانند و همچنین سلامت لثه و دندان ها را نیز تامین خواهد نمود خصوصا اگر به روش طبیعی و خانگی و سنتی این کار انجام شود.

  پاکسازی روده ها با نسخه هایی از طب سنتی

  پاکسازی روده ها

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعاتی در مورد پاکسازی روده ها را برای شما اماده کرده ایم. پاکسازی روده ها می تواند به سلامت جسم و بدن کمک بسیاری کند و سموم را از بدن دفع نماید.

  دیابت نوع 2 چیست و چه علائمی دارد؟

  دیابت نوع 2

  در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد اطلاعایت در مورد دیابت نوع 2 را برای شما اماده کرده ایم. دیابت نوع 2 که به میزان تولید گلوکز و قند در بدن وابسته است.

  چگونه گودی کمر را از بین ببریم

  چگونه گودی کمر را از بین ببریم

  گودی کمر یکی از شایعترین اختلالات در انحناهای ستون فقرات، گودی بیش از حد کمر است. در ستون فقرات تمامی انسان ها فرو رفتگی و برجستگی هایی وجود دارد که در حالت طبیعی فقرات گردن یک انحنا به سمت داخل و فقرات پشتی انحنا به سمت خارج و ناحیه ی کمر انحنا به سمت داخل دارد. این انحنا را اصطلاحا لوردوز نیز مینامد که توانایی ایستادن بر روی دوپا را نیز مدیون همین انحنا هستیم! میزان انحنای یک ناحیه میتواند بر سایر قسمت ها نیز تاثیر گذاشته و آنها را تغییر دهد. این انحنای بیش از حد که به گودی کمر نیز مشهور است هیپرولودوزیس یا hyperlordosis مینامند. در این مطلب از مجله ی اینترنتی ایلیاد به بررسی گودی کمر، علت ایجاد و در نهایت پاسخ به سوال چگونه گودی کمر را از بین ببریم بپردازیم. با بخش بهداشت و سلامت همراه باشید.

  روماتولوژیست کیست

  روماتولوژیست کیست

  امروز در بخش تازه های بهداشت و سلامت وبسایت ایلیاد میخواهیم به بررسی سوال روماتولوژیست کیست بپردازیم که توسط کاربران بسیاری مطرح شده است. روماتولوژیست به پزشک متخصصی گفته میشود که دوره های پزشکی عمومی، تخصص بیماری های داخلی را گذارنده و سپس در رشته فوق تخصص روماتولوژی به تحصیل و علم آموزی پرداخته است. روماتولوژیست ها مهارت های لازم را برای درمان و تشخیص این بیماری ها را کسب میکنند. در واقع متخصصین روماتیسم یا همان روماتوژولیست ها معمولا به تشخیص و درمان درد های اندام های حرکتی می پردازند و درد اندام ها به هر علتی باشد، روماتوژولیست میتواند آنرا بررسی و عامل آنرا شناسایی کند. اگر درمان بیماری ها نیازمند به جراحی باشد باید توسس متخصص های ارتوپد یا متخصص جراحی مغز و اعصاب صورت بگیرد. همچنین اگر عامل ایجاد درد و بیماری تومور باشد باید توسط یک متخصص سرطان و یا رادیوتراپیست جراحی گردد. به طور خلاصه باید بگوییم روماتولوژیست ها درمان های دارویی ارائه میدهند. در ادامه باما همراه باشید.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت ایلیاد محفوظ است.